Медиагруппа «Антенна»  

Чернявський викликав Булатецького на теледебати

Позаминулого тижня на телеканалі «Рось» кандидат у міські голови Микола Булатецький емоційно заявляв, що інші кандидати бояться з ним дебатувати. Однак екс-кандидат на посаду міського голови Черкас Петро Чернявський коментує це так:

— Те, про що говорить Булатецький, не відповідає дійсності. По-перше, я йому особисто, а також через прес-клуб ринкових реформ кілька разів пропонував реалізувати ці наміри. З реакції на мою пропозицію абсолютно очевидно, що Булатецький сам не прагне йти на теледебати, а декларує своє бажання публічно лише з однієї причини — бо впевнений, що серйозні політики ніколи не стануть з ним дискутувати — не захочуть бути втягненими у порожню та брудну політичну балаканину, яка, крім майданної риторики, ніякого змісту не матиме.

Я знаю Миколу Івановича, мабуть, краще за всіх у Черкасах, ми з ним пройшли досить довгий і складний шлях у політиці, тому маю повне моральне право так говорити. Я міг би навести багато прикладів, коли Микола Іванович буває відверто нещирим зі своїми виборцями, безпідставно заявляючи, що його підтримують Майборода, Стадник, Овчаренко, навіть сам Волошин ладен зняти свою кандидатуру на його користь. Зрозуміло, що у подібних твердженнях немає ні слова правди, як немає у Булатецького й жодного права привласнювати символіку Кличка у вигляді могутнього кулака на бігбордах. Але в цьому весь Микола.

Для таких, як він, суттю «діяльності» є сам процес, а не досягнення результату. Якщо більшість політиків вкладають кошти у перемогу, змагаються заради свого майбутнього, то він заробляє лише на етапі передвиборчої боротьби. Сьогодні він залишився сам, без підтримки вчорашніх партнерів — Майбороди, Савіна, Варича, Томенка, Карася, Чернявського. Його не підтримала жодна серйозна політична сила — ні «Батьківщина», ні УНП, ні НСНУ, ні навіть «Пора». А без команди перспектив на перемогу немає.

Булатецький робить вигляд, що дебати не виходять, бо на них не йдуть ті, з ким він хоче дебатувати, а ті, хто зголошуються на публічну дискусію, — буцімто не його рівень. А чи насправді у Булатецького значно більше довіри людей і шансів перемогти, ніж у багатьох, на його думку, недостойних кандидатів?

Люди розуміють, що місту потрібен фахівець-менеджер та господарник, а не мітингувальник. Людям набридли щедрі обіцянки на швидкі зміни, як набридли і революції з їх майданами. Їм потрібні спокій та стабільність і щоб ніхто не заважав вільно жити.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 13, 05.04.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 286 хитов: 5118
вчера: 662/19347
время генерации: 0.12400507926941; SQL запросов: 11