Медиагруппа «Антенна»  

Степан Гавриш:
ВЛАДА ГОТУЄТЬСЯ ДО МАСОВОЇ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ

Тетяна ЗИМІНА# 13, 05.04.2006

Щоб зірвати проведення парламентських виборів, влада задіє широкомасштабну фальсифікацію, переконаний народний депутат України, сьомий номер виборчого списку Опозиційного блоку «Не ТАК!» до Верховної Ради України Степан Гавриш. Про це він заявив черкаським журналістам, перебуваючи 17 березня на Черкащині.

На прес-конференції в Незалежному громадському прес-центрі «Черкаський вибір – 2006» Степан Гавриш розповів, що Опозиційний блок «Не ТАК!» має докази того, що влада готує масові фальсифікації для визнання результатів виборів на окремих виборчих дільницях та округах, де «помаранчеві» сили не наберуть більшості, недійсними. Зрив виборів готується і в тих регіонах, де опозиційні сили отримають більшу підтримку виборців, ніж «помаранчева» команда.

На меті у влади, за словами Степана Богдановича, — зменшити ресурс та вплив опозиційних партій і, зокрема, Опозиційного блоку «Не ТАК!». Влада робить все можливе для зриву виборів – 2006, переконаний Степан Гавриш: зі списків виборців зникають мешканці цілих будинків, кварталів, зафіксовані численні факти внесення до списків «мертвих душ», а щоб багато жителів східних та південних областей не змогли проголосувати, списки виборців переклали з російської на українську мову.

Степан Гавриш розповів, що зараз готується випуск великої кількості фальшивих бюлетенів, які будуть віддруковані на папері такої ж якості і таким же шрифтом, як і справжні. І без спеціальної експертизи фальшивку неможливо буде відрізнити.

Опозиційний блок «Не ТАК!» подав на розгляд парламенту законопроект, що передбачає вилучення недійсних бюлетенів і голосів проти всіх при підрахунку результатів виборів. На думку Гавриша, така зміна позитивно позначиться на результатах підрахунку процентного відношення голосів, поданих за певну політичну силу, до загальної кількості тих, хто проголосував. Гавриш вважає, що підрахунок результатів виборів за даними явки виборців є недемократичним. Так само, до речі, вважає і Венеціанська комісія.

Степан Гавриш заявив, що влада готує підкуп виборців та підтасовку результатів виборів за допомогою так званої каруселі. І тому не виключена можливість визнання виборів такими, що не відбулися, у зв’язку з тим, що у виборчих скриньках буде виявлено велику кількість фальшивих бюлетенів — і це свідчить, що виборці не змогли реалізувати своє конституційне право вибору. Це підтверджує і заява Романа Безсмертного про те, що, коли в парламенті не буде сформовано «помаранчевої коаліції», Верховну Раду буде розпущено.

Про мобілізацію адміністративного ресурсу, на думку Степана Гавриша, свідчить і той факт, що постановою Кабінету Міністрів від 9 березня вдвічі підвищено зарплати усім міським, сільським та селищним головам, а також працівникам прокуратури.

На службу нинішній владі, констатував Степан Гавриш, було поставлено і всі соціологічні служби, які виконували особливе завдання секретаріату президента. Суть цього замовлення — зорієнтувати усіх виборців виключно на шість політичних «помаранчевих» сил, які мають пройти до Верховної Ради. А також — щоб жодна з нових політичних сил не змогла подолати 3-відсотковий бар’єр і потрапити до парламенту. Друге завдання, отримане соціологами, — підготувати виборців до того, що в майбутньому парламенті Партія регіонів і «Наша Україна» неминуче сформують коаліцію. А якщо ще й вдасться не допустити участі Тимошенко у створенні та формуванні опозиційної коаліції, то це дає можливість Віктору Ющенку зберегти владу до наступних виборів. До того ж останні заяви Віктора Януковича, зокрема, озвучені під час його перебування в Херсоні, свідчать про готовність Партії регіонів блокуватися з «Нашою Україною».

Степан Богданович озвучив абсолютно нову модель нарахування пенсій, яка передбачена у програмі опозиційного блоку «Не ТАК!», що, в свою чергу, дозволить збільшити суму прибутку Пенсійного фонду і розширити можливості для збільшення розміру пенсій. Крім того, блок має намір провести серйозну реформу заробітної плати, встановити її гарантовані мінімуми з погодинною оплатою праці. Тобто зробити все, щоб суттєво підняти розмір середньої зарплати та уникнути її різких перепадів у різних регіонах.

Не менше 50 відсотків усієї вищої освіти, вважає Стапан Гавриш, має надаватися державою безкоштовно. Крім того, потрібно перейти на інший рівень якості цієї освіти, тобто професію починати здобувати уже в школі. Згідно з програмою блоку, молоді гарантуватиметься робоче місце вже після другого-третього курсу. А для людей, які отримали першу роботу, відкриватимуться кредитні лінії за рахунок страхувальника, тобто працедавця.

— Нам є за що критикувати владу. Скажімо, звертаючись до Президента України під час публічної дискусії, я сказав, що не знаю жодного ідеалу Майдану, — говорить Степан Богданович. — Свобода? Так це ідеал будь-якої демократії. Соціальний добробут громадян України? Але ж це зобов’язання, передбачене Конституцією. Бандитам — тюрми? Але слово «бандит» — це звинувачення у вчиненні важкого кримінального злочину, яке має бути підтверджене лише вироком суду.

Ключовими позиціями програми блоку «Не ТАК!» є відновлення стабільного економічного зростання, налагодження взаємовигідних контактів у рамках ЄЕП, модернізація стратегічних галузей та аграрного сектора, збільшення власного видобутку нафти та газу, зменшення енерговитрат, приборкання інфляції, мінімальна зарплата на рівні прожиткового мінімуму, пенсії відповідно до трудового стажу, запровадження спрощеної системи оподаткування...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 13, 05.04.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 185 хитов: 3157
вчера: 582/19957
время генерации: 0.040761947631836; SQL запросов: 11