Медиагруппа «Антенна»  

«Збудуємо Європу в Україні»
З ЧИМ СОЦІАЛІСТИ ЙДУТЬ У ВЛАДУ?

Соціалістична партія україни презентує кандидатів у депутати до МІСЦЕВИХ РАД

КАЛАШНИК Ігор Миколайович
Заслужений будівельник України, генеральний директор багатогалузевого об’єднання «Інтербуд» кандидат в депутати до Черкаської міської ради

— Які принципові ідеї Соціалістичної партії реалізуються у Черкасах в разі обрання Вас депутатом міської ради?

— Я за реалізацію європейських принципів господарювання в нашому місті:

— щодо виконавчої влади: у неї повинні прийти фахові працівники з досвідом та трудовими здобутками. Мерія – це не учбово-курсовий комбінат, де навчають управлінській майстерності, це установа, де реалізують свої знання у вирішенні міських проблем. Мер міста — це менеджер місцевого господарства, а не художник-оформлювач із карасьовим оскалом;

— щодо комунальної сфери: упевнений, що впродовж п’яти років треба здійснити технічні та технологічні зміни в наданні послуг. Окрема людина чи окрема родина повинна сплачувати виключно за ті послуги, які вона отримує, а ніяк не за втрати чи збитки комунальних підприємств. Через професійну неграмотність, незграбність та безвідповідальність у комунальній сфері ми по кілька десятків років сплачуємо за одну і ту ж роботу (наприклад, щорічний ремонт доріг). Наша програма структурування комунальної галузі міста покладе край цій ганебній практиці;

— щодо соціальної сфери: допомогу треба надавати тим, хто її потребує, а не красти й наживатися на бідах своїх земляків шляхом розмиття пільгових виплат. Я хочу, щоб за свої власні гроші, сплачені у вигляді податків, черкащани мали можливість нормально лікуватися, отримати освіту чи забезпечити її своїм дітям. Я хочу, щоб нова влада знала, що заклади культури і позашкільної освіти існують не для особистого дерибану, а мають функціонально служити міському населенню (я маю на увазі і міську музичну школу, і будівлі кінотеатрів «Мир» та «Дніпро»);

— щодо розвитку нашого міста: перспектива оптимістична, якщо підійти до цієї справи фахово. Прохання до всієї громади: допоможіть, не дайте розікрасти землю колишнього військового призначення. Це більше 140 га! Це джерело розвитку Черкас!

Зупинимо разом екологічні біди нашого міста, відновимо Черкаси як місто-курорт! Це і буде, на мій погляд, Європа на нашій малій Батьківщині.


ПАЛИВОДА Олександр Васильович
Заслужений будівельник України, директор регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, кандидат в депутати до Черкаської міської ради

— Європа в Україні — це той лозунг, з яким Соціалістична партія іде на вибори. Я хотів би бачити Європу в нашому рідному місті. А з чого вона розпочинається? Я думаю, з деяких надзвичайно важливих речей — чистого повітря, чистої води, екологічно чистої їжі, освіти та культури, медичного обслуговування.

Я як будівельник розумію, що цього можна досягти через новітні європейські технології, які будуть розроблені та закладені в галузеві програми розвитку і затверджені радою. Але самих програм недостатньо, необхідна наполеглива праця для їх реалізації в нашому рідному місті.

З програмою Соціалістичної партії України у мене є все для успіху — чіткий план дій, що потрібно місту для змін на краще, потужна команда, найкраща команда, яка вірить у свої сили.

Чисте повітря — незалежна лабораторія відбору проб повітря, кожного дня експрес-аналіз, реакція екологічної міліції на всі перевищення норм та прийняття санкцій до всіх винних.

Чиста вода — експрес-аналіз води в кожному будинку на вимогу жителів та юридична допомога для захисту їх прав на відшкодування збитків.

Екологічно чиста їжа — розвиток та податкове сприяння підприємствам, які виробляють екологічно чисті продукти.

Освіта — пільгові довгострокові безвідсоткові кредити молоді на вищу та середню спеціальну освіту. Гарантія першого робочого місця.

Медицина — діагностика захворювань за високими технологіями, консультації по Інтернету в європейських клініках та лікування по складених протоколах у лікувальних закладах міста.


РАДУЦЬКИЙ Олександр Романович
Перший секретар Придніпровського райкому СПУ, кандидат до Придніпровської районної ради

— На мою думку, Соціалістична партія України єдина, де я можу реалізувати себе як чесний і порядний громадянин.

В міській раді я зможу завершити всі справи, які почав ще будучи кандидатом у депутати. А найголовніше те, що я прагну зламати стереотип, який склався у свідомості черкащан, буцімто всі депутати — хабарники. Я хочу довести, що політика не є брудною справою, просто її такою роблять люди з брудними намірами.


ПЕТРЕНКО Олег Миколайович
Кандидат в депутати до Придніпровської районної ради

Ще рік тому я очолював обласну організацію партії «Громадський контроль». Згідно з прийнятим рішенням наша партія об’єдналася з СПУ, тому я й більшість моїх однопартійців влилися до лав соціалістів, про що ніхто з нас не шкодує. Ми навіть пишаємося тими справами, що їх робимо зараз разом із соціалістами.

Зараз важко будувати плани щодо роботи в Придніпровській районній раді наступного скликання, тому що поки не відомо, які саме повноваження делегує їй майбутня міська рада. Але одне можу сказати точно: фракція соцпартії буде максимально ефективною в боротьбі за інтереси кожного жителя Придніпровського району міста Черкаси. Звісно, для соціалістів пріоритетом і найважливішим буде те, щоб ідеально функціонували соціальні програми. Особисто я й надалі, і вже в депутатському статусі, буду втілювати в роботу ради ідеологію всебічного громадського контролю.


ТРОФИМОВА Світлана Владиславівна
Керівник Черкаського представництва групи компаній «Фокстрот», кандидат в депутати до Черкаської міської ради

Компанія, яку я очолюю, отримала всеукраїнське визнання не тільки за успіхи в реалізації бізнес-проектів, а й за багаторічну роботу в соціальній сфері. Так, створений на базі ГК «Партнер», представництва «Фокстрот» в Черкаській області соціальний центр «Черкаська перспектива» працює для того, аби зароблені в результаті успішної бізнесової діяльності кошти спрямувати на конкретну допомогу людям, для вирішення гострих суспільних проблем.

Робота зі зверненнями городян, які щоденно надходять до соціального центру, зустрічі з виборцями під час депутатських прийомів свідчать, що черкащан найбільше сьогодні турбує аварійний стан будинків, доріг, страшенна засміченість центру, порушення прав мешканців. Проблем безліч... Це людське повсякдення: турботи й неспокій. Ось тут і треба допомогти. Але жоден добрий і щедрий дядечко чи сумлінний чиновник не здатен розв’язати увесь вузол проблем.

Ми пропонуємо свій шлях. Лише самоорганізація населення, активна позиція кожного здатні привести до вирішення наболілого. Для нас це — не просто слова, вони вже втілені в конкретні справи. Навколо соціального центру гуртуються люди, щоб разом долати біди. Створене ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) «Хрещатик, 200» рятує свій двір від забудови, ініціативна група ветеранів будинку по вул. Хрещатик, 213 завершила спільну роботу по ремонту під’їздів багатоповерхівки. Такі ж небайдужі активісти по бул. Шевченка, 195/1 турбуються про заміну водонагрівача, аби забезпечити кожного безперебійним постачанням холодної і гарячої води. Завдяки клопотанню своїх сусідів люди похилого віку та інші раніше соціально незахищені сім’ї в нашому мікрорайоні нарешті відчули дієву турботу депутата.

Саме активна соціальна діяльність логічно спонукала нас зробити крок назустріч Соціалістичній партії, яка послідовно відстоює інтереси народу. Подібні центри створені спільно з СПУ по всій території України.

Що нас об’єднує? Пріоритет загальнолюдських цінностей над вузькими корпоративним інтересами. Людина — понад усе! Так думаємо, цього прагнемо і так працюємо! Основними принципами діяльності нашого соціального центру вже сьогодні є рівноправ’я, соціальна справедливість, солідарність. Маю тверде переконання: лише так можна побудувати Європу в Україні!

Відповідаючи на запитання, що я планую зробити завтра, скажу впевнено: продовжити розпочату діяльність, разом з усіма небайдужими прокладати шлях до справедливості й добробуту!


ТІХОНОВ Олександр Іванович
Кандидат в депутати до Придніпровської райради, учасник бойових дій. Кавалер ордену «Червоної Зірки».

Тому, що СПУ — єдина партія, яка послідовна у своїх поглядах і діях. Вона є відповідальною політичною силою.

Ця партія дійсно піклується про соціальний захист людей, допомагає відстоювати свої законні права на пільги ветеранам війни, учасникам бойових дій, чорнобильцям, дітям війни, пенсіонерам, військовослужбовцям.

Лідер партії Олександр Мороз — безкомпромісний і послідовний політик. Він порядна і поважна людина, яка в політиці дуже багато років і заслужила велику повагу серед людей. Я вірю в цю партію. Вона має можливість створити сильну демократичну державу, забезпечити добробут і соціальну захищеність кожній сім’ї.

Соціалісти нашого міста не словами, а конкретними справами доводять свою відданість людям. Вони разом з афганцями працюють із молоддю — організують спортивні змагання, конкурси, опікуються патріотичним вихованням молодого покоління, допомагають малозабезпеченим. Вони не займаються підкупом виборців, бо це принижує людей. Соціалісти не купують «рибу», а дають «вудку», щоб її ловити.

Команда кандидатів у Придніпровську райраду від Соцпартії спроможна вирішити болючі питання комунальної сфери цього району, зокрема екологічні проблеми Митниці, яка подекуди перетворюється на сміттєзвалище. Ми працюємо і будемо працювати з молоддю, озеленяли і будемо озеленяти цей район, маємо твердий намір створити на березі Дніпра оази для оздоровлення та відпочинку мешканців Черкас.


КОЛОДИЧ Євген Миколайович
Кандидат до Черкаської міської ради

Це моє власне переконання: СПУ – партія, програми і цілі якої збігаються з моїм світоглядом. На цей крок мене надихнули приклади таких міст як Полтава та Чернігів, де соціалісти досягли реальних успіхів. Партія має потужну команду професіоналів-однодумців, що користуються беззаперечним авторитетом у державі. Саме з цими людьми я пов’язую своє майбутнє і майбутнє України.

Я представляю цілу команду, яка має власне бачення перспективного розвитку міста. Соціалістична партія визнана Європою. Вона є саме тим втіленням надійності, якому довіряють як прості люди, так і іноземні інвестори. Тому, ставши депутатом, я хочу докорінно змінити цю ситуацію. Інвестори готові вкласти в об’єкти нашого міста до 500 млн. доларів. Це сучасні підприємства, нові робочі місця, сплата податків саме в Черкасах, а не в Києві. Для того, щоб вкладати гроші, інвестори хочуть мати впевненість у владі. Про хабарництво та корупцію у теперішній міській владі не знають хіба що малі діти. Ця зухвала компанія просто відлякує інвесторів своєю ненажерливістю. Впевнений, що прийшов час покласти цьому край. Ми, соціалісти, маємо всі можливості забезпечити розквіт власного міста.


ШАБЛЯ Олександр Олександрович
Кандидат в депутати до міської ради

Я завжди підтримував політику нашого лідера Олександра Мороза. Я знаю його особисто і вважаю дуже порядною людиною. Тому партія з таким професійним лідером — найкраще місце, де я можу себе реалізувати як політик і громадянин.

Перш за все, я прагну зробити з Черкас місто європейського рівня. І я переконаний, що ми здатні реалізувати лозунг СПУ й побудувати Європу в Україні. Головне для мене – не розчарувати черкащан та виконати всі поставлені завдання.


ОВЧАРЕНКО В’ячеслав Миколайович
Кандидат в депутати до міської ради

— В’ячеславе Миколайовичу, як зробити, щоб мешканці міста платили за фактично спожиті послуги?

— Людина не повинна платити за повітря, тільки за фактично спожиті послуги. Ми доб’ємося, щоб кожний дім за рахунок міського бюджету був обладнаний лічильниками тепла, газу та води. Це, в свою чергу, зменшить, а потім і ліквідує заборгованість населення комунальним підприємствам, і ніхто нікому не буде вимикати світло, воду або газ.

— Не маючи влади, Ви вдало завадили будівництву стоянок та заправок. Що зробите, коли станете депутатом?

— Жодна автозаправна станція не з’явиться у нашому місті! Ми оголошуємо мораторій на будівництво нових АЗС та інших екологічно небезпечних об’єктів у місті Черкаси. Потрібен розумний баланс.

— В одному із пунктів передвиборчої програми СПУ Ви обіцяєте привести в порядок вулиці, будинки та прилеглі території будинків.

— Так, ми доб’ємося, щоб біля кожного будинку був сучасний дитячий майданчик. У програмі міського голови Анатолія Волошина є пункт: реалізація програми «Тепле вікно. Теплий під’їзд». Та де ж цей теплий під’їзд був чотири роки? Соціалісти вважають, що такі питання першочергові, і гарантують першочерговість вирішення саме комунальних питань.

— Яким чином соціалісти забезпечать безкоштовний проїзд пенсіонерам і ветеранам у міському транспорті?

— Гроші є, треба тільки витягти їх із тіні. Ви знаєте, скільки коштує рекламний щит? Яких у нас в місті більше, ніж дерев. Скільки грошей він приносить і кому? Зараз рекламний бізнес перетворився на кормушку бізнесменів, які за підтримки міської ради та міського голови заробляють буквально ні на чому.

— Як подолати злочинність?

— Соціалісти за участі міліції розробили комплексну програму охорони громадського порядку, залишилося реалізувати її. Ми доб’ємося збільшення міліцейських патрулів у межах міста. Відновимо муніципальну міліцію, яка підпорядковуватиметься тільки міській раді і підтримуватиме порядок під час свят у місті та на інших масових акціях.


ХОМУТОВ Сергій Володимирович
Кандидат в депутати до міської ради

— Сергію Володимировичу, в одному із пунктів передвиборчої програми черкаської міської організації Соціалістичної партії України Ви обіцяєте допомогу малозабезпеченим та багатодітним родинам.

— Ми вже допомагаємо! У місті працюють три соціальні центри, до яких можна звернутись за телефонами 32–85–96, 36–10–02 або 32–13–76. Соціалісти мають колосальну практику в цій справі, тому, виходячи з накопиченого досвіду, логічно було б створити при міській раді єдиний Центр соціальної допомоги.

— Що зробите для вчителів та медиків?

— У Соціалістичній партії багато медиків та вчителів, тому проблеми цих верств населення ми знаємо ізсередини. Для нас пріоритетним є фінансування лікарень, шкіл та дитячих установ. Благоустрій цих закладів — ключ до благоустрою життя громади в цілому! Моя дружина працює педагогом у середній школі № 25 м. Черкаси. А у списках депутатів від СПУ до міської ради під сьомим номером присутній лікар другої міської лікарні Терещенко Петро Іванович, до речі, діючий депутат міської ради. Тому, самі розумієте, кандидатський корпус Соцпартії небайдужо сприймає інтереси педагогів і лікарів. Ми вважаємо, що вчителі та медики повинні отримувати достойну плату за свій труд!

— Як захищатимете інтереси малого та середнього бізнесу?

— Депутати–соціалісти не будуть голосувати за підвищення плати на торгові патенти і збільшення розміру єдиного податку для підприємців. Ми навіть захищатимемо підприємців від необгрунтованого підняття орендної плати та незрозумілих «матеріальних допомог», які вимагаються від орендарів під тиском, як це було перед Новим роком з підприємцями магазину «Кооператор», від яких вимагалася «матеріальна допомога» від 1 000 до 10 000 гривень. З тими, хто відмовлявся платити, не подовжували договори на оренду. Соціалісти тоді відстояли права орендарів і надалі будуть робити так само!

— На сьогоднішній день Черкаси брудне місто, що робити зі сміттям?

— Черкаське сміттєзвалище знаходиться у приватній власності, фактично місто за вивіз сміття сплачує ПП «Українська екологія». Таким чином, значна частина бюджетних коштів витрачається на сміття. Ми пропонуємо збудувати сміттєпереробний завод з використанням сучасних енергозберігаючих технологій, що створить нові робочі місця, дасть змогу навести лад на міському сміттєзвалищі, забезпечить місто додатковими енергоносіями, а найголовніше, добре позначиться на екологічному стані Черкас.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 13, 05.04.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 482 хитов: 16812
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0082559585571289; SQL запросов: 11