Медиагруппа «Антенна»  

Григорій Омельченко: «Я нічого не вигадую, я оперую реальними документами...»

Наталя БОРОДАЧОВА# 13, 05.04.2006

У Черкасах побував депутат Верховної Ради, голова парламентського Комітету із боротьби з корупцією та організованою злочинністю Григорій Омельченко. Він і є кандидатом у депутати до Верховної Ради наступного скликання від Блоку Юлії Тимошенко. Виступаючи у студії місцевого телебачення з передвиборчою програмою блоку, він продемонстрував шокуючі документи про діяльність міського голови Черкас Анатолія Волошина.

За словами Григорія Омельченка, до нього звернулися депутати Черкаської міської ради і розповіли про те, як Анатолій Волошин поспішає забезпечити землею себе і родичів та свої комерційні структури.

Документи з відповідними печатками свідчать, що 22 грудня 2005 року сесія міської ради Черкас ухвалила два рішення про виділення земельних ділянок на різну форму власності (довгострокова оренда чи продаж) комерційним структурам, які мають відношення до Волошина або його сім’ї. Перша ділянка — площею 601 квадратний метр на вул. Чехова, 213/1 — під кафе-бар ЗАТ «Юрія» в оренду на 49 років, друга — 10 квадратних метрів на бульварі Шевченка — під торговельний павільйон в оренду терміном на 5 років.

А через місяць (31 січня 2006 року) вже виділяється по 15 квадратних метрів землі під торгові павільйони на бульварі Шевченка та вулиці Сумгаїтській в оренду на 15 років. Ще через 10 днів (9 лютого 2006 року) приймається рішення про продаж 636 квадратних метрів землі на вулиці Рябоконя, 29 — під магазин ВАТ «Волошка» та 775 квадратних метрів на вул. Добровольського, 5 — під кафе ВАТ «Волошка».

А як «поділили» землю на березі Дніпра?

І найсвіжиший факт: 3 березня 2006 року Волошин сам із собою уклав угоду про рекламу. При цьому він так поспішав, що не звернув уваги на помилку: у тексті договору користувачем спочатку вказано ТОВ «Дігер», наприкінці ж — ТОВ «Волошка», а печатка — знову ж таки ТОВ «Дігер».

Ще одна промовиста деталь: якраз перед виборчою кампанією Черкаська міська рада під головуванням Анатолія Волошина ухвалила рішення про пільговий проїзд студентів і учнів із 1 березня по 31 травня. Так от: зроблено це всупереч постанові Кабміну, якою цей пільговий проїзд передбачався ще з 28 серпня минулого року.

«Я вважаю це підкупом виборців», — сказав Григорій Омельченко. А на зауваження ведучої в телеефірі, чому із 18 претендентів на посаду міського голови Черкас пан Омельченко дискредитує саме Волошина, Григорій Омелянович зауважив, що він нічого не вигадує, а оперує реальними документами.

— Між іншим, Волошин звертався до мене особисто, — сказав Григорій Омельченко, — коли вважав, що незаконно переслідують його дружину. Я тоді став на її захист, роблячи відповідні запити в Генеральну прокуратуру України, бо для мене головне — законність і справедливість.

Проте коли випливають такі речі, я не можу мовчати як голова Комітету із боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Тому всі ці матеріали ще до закінчення роботи нинішньої сесії Верховної Ради я надіслав до Генпрокуратури для перевірки їхньої законності та правової оцінки. Також подано позов до Соснівського районного суду Черкас про зняття кандидатури Анатолія Волошина з реєстрації на посаду міського голови.

І коли тепер на зустрічах до мене звертаються виборці, скаржачись на свавілля місцевих керівників, — підсумував народний депутат, — я кажу: «Все у ваших руках. Тому на цих виборах оберіть чесну, гідну людину».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 13, 05.04.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 397 хитов: 12639
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0087890625; SQL запросов: 11