Медиагруппа «Антенна»  
О Кучме – с любовью...

Вот уж восемь лет многие продвинутые украинцы с недоумением взирают на некоторых сограждан, дивясь: чего это они так грубо и бессердечно наезжают на собственноручно избранного Президента, который по праву, вроде бы, должен пользоваться самоотверженной любовью электората?

Определяющие черты характера украинца - милосердие и сострадание. Знаете, как в известной нынче попсовой песенке: "Я состраданье за любовь готовь принять". Так почему бы не посочувствовать (полюбить, в смысле) нашему убогенькому гаранту, который напрочь уже утратил адекватную реакцию на происходящее? »»»

Виталий МАТВИК#39, 02.10.2002
В’ЯЗНЮ СУМЛІННЯ РУСЛАНУ ЗАЙЧЕНКУ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 39 РОКІВ

"...По той бік ґрат, де Кучма. І тому невідомо, де ще більша тюрма.

По суті, ми всі за ґратами. Та по мій бік вже не може бути ніяких облудних розмов про демократію та правосуддя. Лише хіба коли вивозять в цирк, тобто на судове засідання." Так минулого року почав свого листа на волю Руслан Зайченко. Більше ніж десять років Руслан віддав боротьбі за волю України та її народу. Майже два роки він є в'язнем сумління незалежної та демократичної української сучасності. В ці дні ( 3 жовтня) він святкує свій 39-й день народження. Святкує його не в колі рідних та друзів, а в камері Лук'янівського СІЗО. Чи то дійсно демократія, коли справжні патріоти сидять в тюрмі? Чи то дійсно свобода тут, по цей бік грат, далеко від Руслана та півтора десятка його соратників, що майже два роки сидять в неволі, позабуті майже всіма на світі, в тому числі й колишніми політичними соратниками? Мабуть, це доля справжніх українських героїв — вести боротьбу поодинці, опікуючись майбутнім народу та бути більшістю його незрозумілими. Тримайся, друже!

Ми неодмінно переможемо!

Валерій ВОРОТНИК »»»

#39, 02.10.2002
Черкаські есдеки стурбовані

Стурбоване звернення до Президента України Леоніда Кучми прийняли 26 вересня депутати Черкаської ради — члени фракції СДПУ(о) на спільному засіданні із обкомом партії. На думку депутатів, «протестні акції, організовані опозиційними силами, наносять непоправну шкоду всьому суспільству, штовхають його до дестабілізації і руйнації», дії опозиції вносять «додаткову напругу». Есдеки переконані, що «заради досягнення кон’юнктурних політичних ідей суспільству насаджується правовий нігілізм, порушується цілий ряд конституійних статей, руйнується громадський спокій, завдається шкода міжнародному іміджу нашої держави». »»»

#39, 02.10.2002
Дуже серйозний мітинг

Серйозна у нас в Черкасах опозиція. Аж дуже. Ну просто консерватори від революції. Найтиповіший вияв протесту (і то стандартний) — це порушення правил дорожнього руху. Тобто «перехід проїжджої частини у невстановленому місці колоною». А жаль. Якби ж то наші опозиціонери не жахалися слова «піар», немов ще одного імені нечистого, то Черкаси би цього тижня прославилися на усю Україну. Адже, коли вірити Інтернету, лише у Черкасах 29 вересня пройшов новий масовий мітинг у рамках акції «Повстань, Україно!». Народу у колоні, що йшла звичним шляхом від «Дружби народів» до дідуся Леніна, було, звісно, менше, аніж під час перших акцій. За оцінками опозиції — від 2 до 3 тисяч, за даними міліції — близько 400. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#39, 02.10.2002
Так скільки ж нас насправді?

Наполоханий несподіваним візитом до свого палацу опозиційних парламентарів, підтриманих тисячами демонстрантів, Леонід Кучма звернувся до знедоленого його режимом народу з пафосним посланням. Навішавши на опозиціонерів низку різноманітних ярликів та стандартних звинувачень, яким можуть повірити хіба що пацієнти специфічних медичних закладів, він принагідно повідомив нам, сірим, яких вершин досягла Україна під його мудрою орудою. »»»

Іван СІЧОВИК#39, 02.10.2002
Милиционеры предотвратили антисоциалистический погром

В ночь со 1 на 2 октября два слегка подвыпивших молодых человека решили проявить свою гражданскую позицию, разгромив палатку и сорвав стоящий рядом транспарант Социалистической партии Украины на центральной площади Черкасс. Но вскоре после «теракта» молодым людям пришлось возвращаться к месту мелкого хулиганства в сопровождении двух сотрудников милиции. »»»

#39, 02.10.2002
Чигиринська труба

У стосі вересневої пошти нас найбільше вразив один лист — про неблаговидні діяння керівників отчини Богдана Хмельницького — Чигиринщини. На жаль, автор не наважився поставити підпис під своїм посланієм, бо, як він пише, «у кожного є робота, сім’я, діти». Це ще одна сумна прикмета нашого сьогодення — страх перед розправою владоможців за критику, пошук правди і справедливості. Не з пальця ж висмоктали жартівники з «Русского радио» таку фразу: «Сегодня ищешь правду, завтра — новую работу». »»»

Iгор КУЗЬМУК#39, 02.10.2002
Кому на Черкащині жити добре?

Виявляєтсья, найкраще у цьому бюджетному році живеться на Черкащині міліції, СБУ та різноманітним «громадським організаціям», що пов’язані із цими структурами. Такого висновку дійшла депутат облради, керівник фракції «Наша Україна» Любов Майборода, вивчивши «Звіт про виконання облбюджету за І-ше півріччя». «Єдина галузь, що у нас фінансується із перевиконанням — правоохоронна», — заявила Майборода на прес-конференції у понеділок, 30 вересня. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#39, 02.10.2002
Безлика сесія

Як і передбачала «Антенна» у попередньому номері, сесія обласної ради по звіту голови облдержадміністрації В.Лук’янця пройшла тихенько-гладенько. Бадьорий рапорт губернатора народні обранці слухали, як на нас, не дуже уважно, бо сприймати виголошуваний скоромовкою текст, та ще й з не досить чіткою вимовою доповідача, у залі з акустикою, придатною хіба що для сучасних естрадних шоу, було надзвичайно складно. Нагадаємо, що сесія проходила не в традиційній круглій залі на другому поверсі Білого дому, а в колишньому Будинку політосвіти обкому Компартії України. »»»

Ігор КУЗЬМУК#39, 02.10.2002
Зима, холода, одинокие дома...

Экстремальные ситуации для нас уже, похоже, стали нормой жизни. Живем в ветхих, текущих по стыках домах, в промерзающих квартирах с аварийными газплитами... Городской власти куда выгоднее закрывать глаза на эти проблемы, чем выделять деньги на капремонты. А «экстремалка» тем временем уже грозит перерасти в катастрофу. Срок эксплуатации панельных домов, например, рассчитан на 50 лет. Но это при условии, если вовремя, хотя бы 1 раз в 5-6 лет, капитально ремонтируются стыки домов. »»»

Денис БУГРОВ#39, 02.10.2002
Сонячний дім

«Школа починається з любові» — девіз Черкаської школи №28

Восени цього року їй виповнюється двадцять років. Це майже в чотири рази менше, ніж мені — батькові колишнього учня цієї школи, яку мій син закінчив чотирнадцять років тому. Вже потім у його житті були університет ім.Т.Г.Шевченка і Києво-Могилянська академія, а також здобута професія журналіста. Але цього могло не бути, якби свого часу його не зігріла душевним теплом і материнською турботою ця прекрасна школа. »»»

#39, 02.10.2002
Екологи вимагають від Верховної Ради поміняти лампочки

Екологічний інформаційний тур «Клімат майбутнього без загрози для життя» стартував 1-го жовтня на Театральній площі Черкас. Екологи з різних міст України мають на меті донести до українців інформацію про важливість проблеми глобальних кліматичних змін та продемонструвати конкретні шляхи вирішення цієї проблеми. »»»

#39, 02.10.2002
Блохин тот и уже не тот
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#39, 02.10.2002Спорт
Наши девчонки – классные девчонки
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#39, 02.10.2002Спорт
Український мандрiвник йде з Півночі до Криму
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#39, 02.10.2002Спорт
В Черкасах на ринку Сєдова горів склад
»»»

ЦГЗ ВПБ УМВС в Черкаській області#39, 02.10.2002Кримінал
«Командир, давай домовимось»
»»»

Відділ ДАІ УМВС#39, 02.10.2002Кримінал
Плата за арбуз — резиновая пуля
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#39, 02.10.2002Кримінал
Не спят — воруют...
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#39, 02.10.2002Кримінал
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№39, 02.10.2002


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 105 хитов: 1054
вчера: 867/22673
время генерации: 0.39226412773132; SQL запросов: 12