Медиагруппа «Антенна»  

Умань залишилась без тепла

Чергова техногенна аварія сталася на вихідних в Умані.

Як повідомив редакції помічник начальника Головного управління МНС України в Черкаській області Костянтин Проценко, ранок неділі без тепла зустріли понад 5 тисяч уманчан. Від теплопостачання були відключені 30 житлових будинків, школа, дитячі садки та адміністративні будівлі центральної частини міста.

Аварійна бригада міської тепломережі та чергова зміна Уманського районного відділу МНС Черкаської області хутко розрили магістральну тепломережу й виявили розлив гарячої води, проте, як з’ясувалося після відкачування, вона набиралася у цьому місці через, так би мовити, природну причину — нерівність ландшафту.

Аби знайти справжнє місце пориву, аварійній бригаді довелося крок за кроком перевіряти всю теплотрасу та її відводи окремо до кожного будинку. Там, де це було можливо, теплопостачання відразу відновлювалось.

Врешті-решт порив вдалося знайти в обід, а без тепла залишився лише один 76-квартирний будинок, в якому мешкають 216 людей.

Працюючи цілодобово, аварійні бригади до 14 години понеділка спромоглися полагодити теплотрасу і відновити подачу тепла і в цей житловий будинок. Причиною аварії стала тріщина у вкрай зношених трубах тепломережі.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 10, 15.03.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 691 хитов: 35668
вчера: 638/58805
время генерации: 0.0089290142059326; SQL запросов: 11