Медиагруппа «Антенна»  

Чи відповідають виборчі дільниці вимогам пожежної безпеки?

Костянтин ПРОЦЕНКО# 10, 15.03.2006

Це запитання з’ясовували працівники Головного управління МНС в Черкаській області, які згідно з розпорядженням Міністра МНС перевірили виборчі дільниці, розташовані та території області.

На Черкащині нараховується 1076 виборчих дільниць. Значна кількість їх розташована в закладах освіти, сільських клубах, а певна частина – на підприємствах і в державних установах.

Інспектори державного пожежного нагляду МНС детально обстежили усі виборчі дільниці. Виявилося, що третина з них і досі не забезпечена первинними засобами пожежогасіння. На 17 об’єктах у Жашківському, Тальнівському, Смілянському, Уманському, Монастирищенському, Звенигородському районах є проблеми з евакуаційними шляхами, тобто виходами, які оздоблені легкозаймистими матеріалами і в разі пожежі можуть перетворитися на вогняні тунелі.

Перевірки показали, що 284 виборчі дільниці експлуатуються з порушенням правил улаштування електромережі, на 226 виборчих дільницях пожежна сигналізація несправна, а у 219 взагалі відсутня, хоча кожен керівник розуміє, що при такому стані речей повідомлення про пожежу або іншу надзвичайну подію затримається на кілька хвилин.

Інспектори держпожнагляду вважають найгіршим стан виборчих дільниць, розташованих у сільській місцевості. Люди прийдуть голосувати до будівель, яким уже чимало десятків років і де наявні численні порушення норм пожежної безпеки. Але кошти на забезпечення їх належного протипожежного стану виділяти ніхто не поспішає. До речі, приписами державного пожежного нагляду МНС під час перевірок запропоновані до виконання 10 558 протипожежних заходів, 58% яких керівники об’єктів сьогодні вже виконали. На жаль, не всі керівники подібних об’єктів з розумінням ставляться до вимог МНС, тому за результатами обстежень до адміністративної відповідальності притягнуто 80 посадових осіб, до усунення виявлених недоліків припинено експлуатацію 64 приміщень, на виборчих дільницях відключено 435 ділянок електромережі, які знаходяться у пожежозагрозливому стані.

За словами начальника Головного управління МНС Сергія Бикова, управління постійно проводить моніторинг даної ситуації і вимагає від керівників організацій, закладів та установ, у приміщеннях яких розміщені та будуть функціонувати виборчі дільниці, аби вони вжили всіх необхідних заходів щодо забезпечення їх належного протипожежного стану.

Сергій Биков наголосив, що з метою забезпечення протипожежного та техногенного захисту об’єктів на час підготовки та проведення виборів Головне управління МНС в Черкаській області планує посилити свої районні підрозділи співробітниками обласного управління.

Під час голосування протипожежну безпеку будуть забезпечувати, крім співробітників районних підрозділів, ще й члени сільської, відомчої пожежної охорони та добровільних пожежних дружин.

Головним для рятувальників, як завжди, залишається безпека життя наших громадян.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 10, 15.03.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 481 хитов: 19957
вчера: 653/28380
время генерации: 0.0088269710540771; SQL запросов: 11