Медиагруппа «Антенна»  

У афганців області — новий лідер

4 березня цього року відбулась звітно-виборна конференція Черкаської обласної спілки ветеранів Афганістану. Одним з найактуальніших питань порядку денного конференції були вибори нового голови спілки.

Делегати від районів області та міста Черкаси пропонували кілька кандидатур. Після гарячої дискусії найбільшу кількість голосів «за» (понад 70 %) набрав ветеран афганської війни, помічник Міністра внутрішніх справ України в Черкаській області сорокатрьохрічний Олександр Володимирович Рибченко — уродженець Черкащини, людина знана й авторитетна як серед ветеранів-афганців та працівників правоохоронних органів, так і серед жителів області.

Які б посади упродовж своєї службової кар’єри не обіймав

О. Рибченко, він завжди був у вирі афганських справ, надавав і надає значну моральну і матеріальну підтримку афганській організації та окремим її членам — інвалідам, вдовам і сім’ям загиблих.

Пройшовши шлях від оперативника-криміналіста до помічника міністра, О. Рибченко виявив себе здібним професіоналом, який відповідає новим критеріям роботи в правоохоронних органах. Тому обрання його головою спілки ветеранів Афганістану додасть авторитету афганському рухові в області, а його неспокійна та небайдужа вдача активізує діяльність обласних афганських структур.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 10, 15.03.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 477 хитов: 14812
вчера: 723/26554
время генерации: 0.09232497215271; SQL запросов: 11