Медиагруппа «Антенна»  

Анатолій РИБАК: «Моє прізвище Рибак, а не Рак, і задкувати я не буду»

Анатолій Рибак, який, за словами екс-губернатора Черкащини Лук’янця, «один знає, де в місті труби закопані», на минулому тижні презентував себе як кандидата на посаду міського голови Черкас.

Анатолій Миколайович повідомив, що в разі обрання його мером обов’язково забезпечить можливість участі черкащан в управлінні містом: 126 житлово-будівельних кооперативів міста делегуватимуть у члени виконкому Черкаської міської ради свого представника, який буде опікуватися житлово-комунальними проблемами 50 тисяч мешканців Черкас. Саме стільки черкасців сьогодні є членами житлово-будівельних кооперативів.

«Біда в тому, що міська влада забула про недоторканність кооперативних будинків та прибудинкових територій, — говорить кандидат на посаду черкаського міського голови Анатолій Рибак. — Міська влада навіть не питає дозволу членів кооперативу на добудову до їхнього будинку розважального закладу чи генделика. Це не що інше, як вторгнення на чужу приватну територію. А от звернення жителів цих кооперативів про необхідність ремонту будинків, дахів чи підвалів міська влада ігнорує. Хоча житловий кодекс гарантує, що кооперативні будинки мають право на таке ж фінансування ремонтів, що й інші будинки».

Анатолій Рибак підписав угоду з житлово-будівельними кооперативами, яка зобов’язує міського голову внести пропозиції міській раді щодо включення до бюджету міста витрат на обслуговування житлово-будівельних кооперативів і надання їм належної допомоги в експлуатації та ремонті кооперативних будинків, а також прийняти рішення про підтвердження права власності житлово-будівельних кооперативів на земельні ділянки та прибудинкові території.

Анатолій Рибак заявив, що категорично проти продажу землі під житлове будівництво. Якби така ініціатива коли-небудь була б реалізована у місті, то житло в Черкасах коштувало б процентів на 30 дешевше. Дивно, що така ініціатива кандидата у мери не доведена хоча б через листівки до жителів міста, мабуть, чимало черкащан проголосувало б за це.

За словами Анатолія Рибака, він не вірить в обіцянки деяких кандидатів на посаду міського голови щодо безкоштовних перевезень пільговиків після виборів. Це можливо лише за однієї умови, вважає Анатолій Рибак, — якщо сам кандидат надасть на це власні гроші. У цьому Анатолій Рибак не впевнений, а тому радить іншим кандидатам не дурити людей, а виборцям — не вірити у популістські обіцянки.

Кандидатуру Анатолія Рибака на посаду черкаського міського голови обіцяють підтримати 25 осередків партій. Сам же Анатолій Миколайович вважає, що міський голова має бути безпартійним: «Я є членом лише однієї партії під назвою «Моя теща, жінка й мама».

Анатолій Рибак упевнений, що переможе, і здаватися не збирається. «Моє прізвище Рибак, а не Рак, і задкувати я не буду», — стверджує він.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 10, 15.03.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 475 хитов: 14039
вчера: 723/26554
время генерации: 0.37120199203491; SQL запросов: 11