Медиагруппа «Антенна»  

Черкаські соціалісти проти високих тарифів на комунальні послуги

Учора близько 250 людей зібралися перед Черкаським міськвиконкомом на мітинг протесту проти високих тарифів на комунальні послуги. Організували його черкаські соціалісти, які вимагали від міської влади «негайно скасувати антисоціальні завищені тарифи на послуги водо- і теплопостачання та водовідведення».

Соціалісти стверджують, що «за умови максимальної потужності свердловин у 200 л за добу кожен житель Черкас повинен платити за 300 л».

Черкаські соціалісти також не розуміють, «чому із кишень черкасців, а не з міського бюджету має фінансуватися технічне переоснащення КП «Черкасиводоканал».

Учасники мітингу прийняли резолюцію й адресували її Президенту України Віктору Ющенку, Голові Верховної Ради Володимиру Литвину, прем’єр-міністру Юрію Єханурову, голові Черкаської ОДА Олександру Черевку, голові Черкаської облради Віктору Павліченку та міському голові Черкас Анатолію Волошину.

У резолюції поставлено дві вимоги: призупинити дію рішень Черкаської міськради від 12 квітня 2005 року «Про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення» і «Про тарифи на послуги тепловодопостачання» до оприлюднення офіційного висновку Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету щодо обгрунтованості нових тарифів; до 10 березня 2006 року скликати позачергове засідання сесії Черкаської міськради, де розглянути питання стабілізації цінової політики у водопостачанні, водовідведенні, опаленні й підігріві води, постачання електроенергії Черкаської ТЕЦ на КП «Черкасиводоканал» та інші підприємства, минаючи посередників.

Соціалісти закликали Раду федерації профспілкових організацій у відповідь на невмотивоване підвищення тарифів на комунальні послуги оголосити загальнообласний одноденний попереджувальний страйк.

У резолюції учасники мітингу запропонували Президенту України і прем’єр-міністру застосувати свої повноваження для припинення антинародних дій черкаської міської влади, які підривають довіру людей до задекларованої соціальної політики напередодні парламентських виборів.

У разі невиконання першого пункту резолюції мітингу черкаські соціалісти обіцяють організувати похід учасників мітингу до адмінбудинку Черкаського суду з одночасним поданням позовної заяви «Про скасування нових тарифів» і до приміщення прокуратури м. Черкаси для подання офіційного листа з вимогою здійснення перевірки щодо правомірності ухвалення рішень виконкому Черкаської міської ради «Про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 10, 15.03.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 75 хитов: 5261
вчера: 205/28525
время генерации: 0.17429804801941; SQL запросов: 11