Медиагруппа «Антенна»  

Черкаське міське управління ГУ МНС повідомляє

На виконання рішення робочої зустрічі Міністра МНС України з ветеранами системи МНС України та з метою підготовки створення Асоціації ветеранів Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи робочою групою розроблений проект Статуту Асоціації ветеранів Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи для захисту прав і свобод ветеранів системи МНС України та надання їм допомоги у вирішенні побутових проблем.

Статут Асоціації ветеранів МНС України, зокрема, передбачає створення первинних ветеранських організацій місцевого рівня. Черкаське міське управління ГУ МНС України в Черкаській області взяло під свою опіку ветеранів та пенсіонерів трьох пожежних частин міста, а саме:

СДПЧ-1, м. Черкаси, Придніпровський район; СДПЧ-2, м. Черкаси, Соснівський район та ПДПЧ-9, м. Черкаси, Соснівський район. У зв’язку з цим та керуючись Статутом Асоціації ветеранів МНС України 29 грудня 2005 року в Черкаському міському управлінні ГУ МНС України в Черкаській області були проведені загальні збори ветеранів і пенсіонерів системи МНС м. Черкаси. Після детального обговорення Статуту Асоціації ветеранів МНС України присутні на загальних зборах більшістю голосів обрали голову та затвердили склад первинної ветеранської організації Черкаського міського управління. Ветерани МНС України запропонували ряд доповнень до Статуту, які були передані в ГУ МНС України в Черкаській області для внесення до тексту документа.

На завершення загальних зборів новоствореної первинної ветеранської організації з вітальним словом виступив начальник Черкаського міського управління ГУ МНС України в Черкаській області полковник внутрішньої служби Михайло Олексійович Таран, який сказав ветеранам та пенсіонерам системи МНС України багато теплих слів, побажав їм довгих років життя, незгасимої життєвої енергії і вручив усім присутнім пам’ятні подарунки.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 5, 08.02.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 310 хитов: 7244
вчера: 723/26554
время генерации: 0.01626992225647; SQL запросов: 11