Медиагруппа «Антенна»  

НАОСТАНЦІ МЕР ЗАЛИШАЄ ЧЕРКАСАМ «МІНУ УПОВІЛЬНЕНОЇ ДІЇ»?

Черкаський міський бюджет 2006-го року — це «міна уповільненої дії». Вона загрожує соціальним вибухом вже у квітні нинішнього року. Так вважає перший заступник голови Придніпровської райради Валерій Пащенко, якого, до речі, міська територіальна виборча комісія зареєструвала 26 січня кандидатом №1 на посаду міського голови Черкас. Як заявив Валерій Пащенко нашому кореспонденту, прийнятий напередодні головний фінансовий документ призупиняє з 1 квітня зарахування до районних бюджетів. Тобто фактично призупиняється фінансування райрад.

Таким чином, на думку кандидата під №1 на посаду міського голови Черкас, у місті створюється безпрецедентна ситуація, в результаті чого буде блоковано роботу Соснівської та Придніпровської райрад щодо соціального захисту населення. Насамперед, через те, що працівники рад будуть змушені піти у 2-3-місячні відпустки без утримання, нікому буде нараховувати і виплачувати населенню субсидії, пільги та інші передбачені законодавством виплати, тощо.

Якщо це станеться, то вже через місяць-півтора після обрання нової влади населення, переважно пільгових категорій, цілком справедливо відреагує на це — почнуться мітинги, страйки та інші акції протесту. Що ж, «гарний подарунок» наостанку поки ще чинного мера.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 5, 08.02.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 129 хитов: 14065
вчера: 212/12313
время генерации: 0.054280042648315; SQL запросов: 11