Медиагруппа «Антенна»  

Давно вже у нас не було так зимно

Костянтин ПРОЦЕНКО# 4, 01.02.2006

За даними гідрометеослужби, сьогодні в Україні встановлено своєрідний рекорд з низької температури за останні п’ять років.

Відповідно до довгострокового погодного аналізу Головне управління МНС України в Черкаській області попереджало населення про різке падіння в кінці тижня температури до рекордно низьких позначок, але, як показали останні події, це застереження почули не всі.

Лише в Черкасах на минулому тижні до лікувальних закладів із обмороженням кінцівок потрапили 13 людей (5 до лікарні швидкої допомоги, 8 до опікового центру першої міської лікарні), багато хто звертався за консультацією — що робити в разі обмороження. Аналогічна статистика і в районах області, де впродовж доби через обмороження були госпіталізовані від 2 до 6 людей.

На жаль, в області зареєстровані і випадки загибелі людей внаслідок переохолодження.

У Катеринопільському районі син згадав, що мати не прийшла додому ночувати, лише вранці, коли лиха звістка постукала у двері. Сусід, відкидаючи сніг, натикнувся серед заметів на холодне тіло 74-річної жінки, яка не дійшла до хати лише двадцять метрів.

Так само не повернувся додому і 29-річний охоронець МТФ, що в селі Баландино Кам’янського району. Напередодні він пішов на зустріч із друзями, останній раз живим його бачили пізно ввечері в барі.

Холодне, заметене снігом тіло бідолахи було знайдене лише вранці на узбіччі дороги. Судячи з усього, він до останнього намагався протистояти холоду, але стихія перемогла.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 4, 01.02.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 551 хитов: 11584
вчера: 675/20583
время генерации: 0.04483699798584; SQL запросов: 11