Медиагруппа «Антенна»  

Меморіальна дошка на честь патріотки

Іван ГАЙДАМАКА# 4, 01.02.2006

Ім’я Ангеліни Усікової добре відоме у національно-патріотичних колах не лише Смілянщини, а й всієї України. Саме ця смілива жінка (до речі, учений-науковець сільськогосподарської галузі) ніколи не боялась стати на захист гідності рідної держави, її мови, всього того, що є українським.

Свого часу за відверті думки комуністичний режим зробив із неї політв’язня. Ще до набуття Україною незалежності пані Ангеліна вела в місті і районі активну діяльність, об’єднавши навколо себе національно свідомих однодумців, була в числі перших, хто підняв свій голос за вільну, без московського диктату, Україну. Не дивно, що люди обирали її депутатом райради.

Минулого року активної діячки не стало. І от в День соборності на будинку в селищі Холоднянське, де жила і працювала патріотка, урочисто відкрито меморіальну дошку. Данину пам’яті Ангеліни Усікової склали голова райдержадміністрації Мар’яна Герасименко, секретар міськвиконкому Анатолій Горбівненко, друзі й сусіди щирої українки. Червоні гвоздики лягли на білий січневий сніг...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 4, 01.02.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 553 хитов: 16011
вчера: 580/19299
время генерации: 0.032039880752563; SQL запросов: 11