Медиагруппа «Антенна»  

МІСЬКОГО ГОЛОВУ ЧЕРКАЩАНИ ОБИРАТИМУТЬ ТРИЧІ?..

Передумови для цього уже наразі вбачають деякі черкаські експерти. Своїми сумнівами з приводу місцевих, а також парламентських виборів вони ділились із журналістами 20 січня, під час прес-конференції у незалежному громадському прес-центрі «Черкаський вибір-2006».

За словами консультанта громадянської ініціативи «Знаю!» Юрія Саса, наразі склад міської Черкаської територіальної виборчої комісії не відповідає вимогам закону: «Уточнені зміни до закону про місцеві вибори передбачають максимальний склад комісії у 18 осіб, а в Черкаській міській комісії їх 23». Виправляти цю «неточність» ніхто не поспішає. Тож після виборів міського голови, на думку Саса, кожен, кого не задовольнять результати виборів, зможе оскаржити їх — на підставі організації виборів нелегітимною комісією. Таким чином, вибори міського голови можуть повторитися двічі–тричі.

Щодо парламентських виборів, то головна проблема полягає у тому, що до формування виборчих списків партії підійшли не прозоро. Переважно їх формують на закритих партійних конференціях, куди навіть не запрошують пресу, аби та не могла донести інформацію про списки до своїх читачів-виборців.

«Сьогодні ми також можемо бачити, як депутати-«дерибанщики» розпорошилися по різних виборчих списках, – констатував Юрій Сас, – з єдиною метою: потрапити до міської ради». Вирішення цієї та інших виборчих проблем він вбачає у змінах до закону про місцеві вибори, запровадженні відкритості списків або ж імперативного мандата.

Регіональний координатор громадянської ініціативи «Знаю!» Юрій Оробець навів результати проведеного нею опитування: 30% молоді (черкаських студентів) не знають, що вибори відбуватимуться у цьому році, 98% ніколи не цікавились законом про вибори, 98% ще не перевірили свого імені у списках, а 60% взагалі не знають, де його перевіряти.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 4, 01.02.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 286 хитов: 5120
вчера: 662/19347
время генерации: 0.073736190795898; SQL запросов: 11