Медиагруппа «Антенна»  
У Городищі під боком у райдержадміністрації буяє корупція?

В одному із серпневих чисел «Антенны», аналізуючи редакційну пошту, що надійшла з Городищенського району, ми зверталися до теми взаємовідносин влади та простої людини. Головною діючою особою тієї публікації під назвою «Хто навчить чиновника людяності?» був голова Городищенської райдержадміністрації Сергій Васильович Ковела. Але, як виявилося, скаржаться городищани на очільника району не тільки за зверхність та байдужість до людських проблем. У листах, що надійшли нещодавно до редакції, мова вже йде про відверті факти корупції. »»»

#37, 17.09.2008
На Звенигородщині президент відкрив завод

12 вересня у с.Водяники Звенигородського району Президент України Віктор Ющенко спільно з головою облдержадміністрації Олександром Черевком взяли участь у відкритті підприємства з глибокого заморожування фруктів та ягід ТО «Сиріус». Під час виступу на урочистостях Глава держави підкреслив, що майже 2000 чоловік зможуть отримати робочі місця на підприємстві. «Ми відкриваємо сьогодні на Черкащині нерядовий, цікавий проект. Це буде найпотужніше в Європі підприємство, побудоване за сучасними технологіями», — сказав Президент »»»

#37, 17.09.2008
У Черкасах презентували «Автомобільний завод «БОГДАН» з виробництва вантажних автомобілів

9 вересня голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Черевко спільно з головою облради Володимиром Гресем, президентом корпорації «Богдан» Олегом Свинарчуком, президентом «Ісузу Моторс» Сусуму Хосои провели прес-конференцію для представників ЗМІ з нагоди відкриття у м.Черкаси «Автомобільного заводу «Богдан» з виробництва вантажних автомобілів. »»»

#37, 17.09.2008
Володимир Литвин: «Українські політики сьогодні можуть зламати державу»

Минулого тижня на Черкащині з візитом перебував голова Народної партії, лідер фракції «Блок Литвина» у Верховній Раді України Володимир Литвин. Лідер однойменного блоку поспілкувався із селянами, зустрівся з викладачами і студентами черкаських вищих навчальних закладів, дав прес-конференцію для місцевих і загальноукраїнських ЗМІ. Перебуваючи на Черкащині, політик наголосив на проблемах, що насправді є найголовнішими для України. »»»

#37, 17.09.2008
СТОВ «Княжа»: інвестор із дулею в кишені

«Антенна» вже розповідала про майже кримінальну історію, що відбувається у селі Княжа. Там у СТОВ з однойменною назвою так званий інвестор безкарно обирає селян, укладає з ними фіктивні угоди про оренду землі. Голова СТОВ пан Бабій утік від правоохоронців, а його дружина, працюючи у системі правоохоронних органів, робить господарству чоловіка «правильний» аудит. Урожай разом із землею йде «наліво». І ніхто чи то не може, чи то не хоче покласти край цьому корупційному свавіллю. Прокуратура і вухом не веде. Чому, цікаво? »»»

#37, 17.09.2008
Олександр Черевко засудив дії центрального апарату БЮТу

9 вересня голова облдержадміністрації Олександр Черевко провів прес-конференцію для головних редакторів та представників обласних ЗМІ, під час якої засудив дії центрального апарату Блоку Юлії Тимошенко, що дає вказівки проводити сесії обласних та районних рад, внаслідок виконання яких відбудеться дискредитація політики Президента України Віктора Ющенка. Олександр Черевко засудив дії центрального апарату БЮТу, який розіслав «інструкції» та «завдання» осередкам партії на місцях. Ці документи далекі від демократичних ідеалів суспільства. Тому Олександр Черевко звернувся до представників засобів масової інформації, громадськості Черкащини , і в тому числі до членів фракції БЮТу в обласній раді, в області із закликом не підігрувати політичним лідерам, а захищати інтереси виборців. »»»

#37, 17.09.2008
«Единий Центр» наголошує: студенти — не кріпаки

і вимагає скасувати трирічні відпрацюванняпісля завершення навчання

Народний депутат України, член парламентського Комітету з питань освіти і науки, заступник голови «Єдиного Центру» Леся Оробець минулого тижня побувала на Черкащині. В Умані вона зустрілася з викладачами та студентами аграрного університету і педагогічного інституту. Основною темою зустрічі було обговорення проекту закону «Про вищу освіту». Леся Оробець наполягає на вилученні з проекту закону положення про трирічні примусові відробітки по завершенні навчання. »»»

#37, 17.09.2008
Іван ЗАЄЦЬ: БЮТ ослаблює Україну

Перший заступник голови Української Народної Партії, народний депутат України Іван Заєць розповів про те, кому вигідна нинішня політична криза в державі, до чого вона може призвести і за яких умов можна було б мінімізувати її наслідки. »»»

Наталія МАКСИМЕНКО#37, 17.09.2008
В когтях «одноруких бандитов»

Несчастная мать, не выдержав выпавших на ее долю испытаний, умерла. Любимый сын проиграл много тысяч на игровых автоматах. Расплачиваться за его долги выпало стареньким дедушке с бабушкой. Цена была непомерной — за увлечение внука они заплатили собственной кровью. Двадцатипятилетний Юрий Стрижак зарубил восьмидесятилетних стариков топором. »»»

Валентина ВАСИЛЬЧЕНКО#37, 17.09.2008
Хасиды боятся терактов

В 20-х числах сентября в Умань собираются прибыть тысячи иудейских паломников. Ежегодное паломничество хасидов в Умань в дни еврейского Нового года — крупнейшее религиозное событие в Украине. Ежегодно до 15 тысяч правоверных иудеев посещают Украину, причем с каждым годом эта цифра растет. Специально для нужд паломников в Умани построили самую большую в Украине синагогу, где одновременно могут молиться до 5000 человек. »»»

#37, 17.09.2008
Новые оклады для бюджетников

В ближайшее время работники бюджетной сферы начнут получать больше. Дело в том, что с сентября вступил в силу третий этап изменений в Единой тарифной сетке (ЕТС). »»»

Анна ГОНЧАРЕНКО, «КП»#37, 17.09.2008
Недремне око правосуддя.
Черкаські правоохоронці розкрили жорстоке вбивство, скоєне ще на початку року

»»»

Ірина ДІДЕНКО#37, 17.09.2008Кримінал
Конопелька підвела під монастир
»»»

Юрій ДУЧЕНКО#37, 17.09.2008Кримінал
Замордував ні за що
»»»

Юрій ДУЧЕНКО#37, 17.09.2008Кримінал
Програма передач телеканала «Антена-Плюс»
»»»

22-28 вересня 2008 р.#37, 17.09.2008
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№37, 17.09.2008


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 172 хитов: 1461
вчера: 767/27413
время генерации: 0.47531986236572; SQL запросов: 12