Медиагруппа «Антенна»  
ОДНАЖДЫ В АВГУСТЕ 1941-го

22 августа исполнилось 66 лет со дня начала гитлеровской оккупации Черкасс

В предыдущем выпуске "Антенны" в материале "Гранаты — вёдрами, патроны — тазами, мины — без счёта" мы рассказали об арсенале боеприпасов, собранном в Мошенских горах и на болотах директором Ирклиевской школы. Милиция обнаружила у него этот арсенал 17 августа. Странные бывают совпадения, странные "стыковки" дат во времени, потому что 16 августа, но не 2007-го, а 1941-го сотни людей в этих же местах были свидетелями эпизода, который мог бы стать основой сюжета для самого лихого боевика. »»»

Олег СЛЕПЫНИН#36, 12.09.2007
Сесію облради перетворили на засідання виборного штабу НУ-НС

Так вважає народний депутат України від Партії регіонів Наталія Горбенко, з якою наш кореспондент зустрівся зразу ж по завершенні сесії облради і попросив її поділитися враженнями від того, що вібувалося на засіданні "обласного парламенту".

— Наталіє Арсентіївно, сесія обласної ради тільки-но закінчилась, а містом уже поповзли чутки, що на ній вібувалося те, що далеко виходить за межі здорового глузду... »»»

#36, 12.09.2007
БРОДСКИЙ–ОДАРИЧ ВЗЯЛИ ПОД СВОЙ КОНТРОЛЬ ЕЩЕ ОДИН ЗАВОД

Команда Одарича–Бродского продолжает победоносный марш по собственности черкасщан. Более года назад, описывая перспективы прихода к черкасской власти одного из конкурирующих тогда кланов — Губского–Костенко или Бродского-Одарича мы предположили, что в любом случае для черкасщан это будет иметь фатальные последствия. Случилось то, что случилось. Город в декабре прошлого года оказался в руках "команды эффективных менеджеров", до того времени успешно разоривших не одно предприятие. По окончании периода поисков своего политического лица, заигрываний и политического торжища то с БЮТом, то с Партией регионов, Бродский с Одаричем оказались востребованы лишь в роли технологической партии, не имеющей парламентских перспектив »»»

#36, 12.09.2007
Володимир Олійник: “Україна у нас одна і ділити її нам ні з ким”

У не завжди тихих, хоч і провінційних Черкасах, екс-екс-мера Володимира Олійника знає кожен. Більше того, він от уже майже десять останніх років є одним з найвідоміших в Україні місцевих політиків. Він, як буревісник, завжди першим віщував політичні бурі і першим був готовий очолити будь-які стихійні мітинги чи протести та оформити їх у правовий спосіб. Нікому з місцевих політиків, вочевидь, не діставалося й більш від нього різноманітних епітетів. Будучи мером Черкас, він став єдиним в Україні кандидатом на президентську посаду, й уже сам цей факт шокував тодішнє суспільство. Адже відкрито піти на конфлікт із владою й сьогодні не кожен здатний. »»»

Наталя ПЕТРЕНКО#36, 12.09.2007
Для людей, а не для політиків

Третього вересня в Українському домі Блок "Наша Україна–Народна самооборона" презентував програму блоку "Для людей, а не для політиків". Про основні пріоритети діяльності блоку розповідали лідер блоку Юрій Луценко, а також представники п'ятірки — В'ячеслав Кириленко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Микола Катеринчук.

Луценко: Ми беремо на себе зобов'язання підвищити стандарти життя кожного українця. Ми — за радикальне перезавантаження системи влади

"Ключова ідея нашого плану дій — закон має бути один для всіх. Наш план дій — це чіткий перелік кроків з кількісними показниками і конкретними термінами їх виконання". Про це 3 вересня, під час презентації програми Блоку "Наша Україна–Народна самооборона", заявив його лідер Юрій Луценко. »»»

Ольга АРСЕНОВА#36, 12.09.2007
Чи безпечні наші школи?

Скільки разів із вуст можновладців усіх рівнів ми чули зворушливі слова на кшталт: діти — наше багатство та майбутнє! Але, на жаль, не всі високопосадовці, промовляючи ту цілком вірну фразу, вдумуються в її суть, не всі вони уявляють, скільки дітей в нашій державі, відправляючись до навчальних закладів, потрапляють у "зону підвищеної небезпеки".

Щоб запобігти можливості пожеж у навчальних закладах обласного центру, державний пожежний нагляд Головного управління МНС України в Черкаській області перед початком нового навчального року впродовж липня–серпня провів оперативні перевірки протипожежного стану шкіл міста. »»»

#36, 12.09.2007
На радість матерям Тимошенко не забиратиме хлопців до армії

Лідер БЮТ пропонує вдвічі прискорити перехід до контрактної служби

Якщо чоловіки нездатні реформувати армію, то за це має взятися жінка. Природно: дітей завжди захищають матері. Так і вчинила нещодавно Юлія Тимошенко. Їй урвався терпець. Як матір, її обурив іще один факт дідівщини в лавах української армії. Нагадаємо, нещодавно в навчальному центрі "Десна" жорстоко побили вісімнадцятирічного солдата Віталія Горбатька. Через перебування в лавах нашої доблесної армії він на все життя залишиться інвалідом. »»»

Георгій ПУШКАШ#36, 12.09.2007
Що ми думаємо про уряд Януковича. Була б цензура — не пропустила б

Чи ви знаєте, що третина громадян України вірить, що уряд Януковича невпинно працює над поліпшенням соціально-економічної ситуації в країні та нашим добробутом?.. Це не жарт і не політичний анекдот: такий феномен зафіксували фахівці поважної української соціологічної служби "Юкрейніен соціолоджі сервіс", яку очолює всесвітньо відомий професор Олександр Вишняк. Дослідження свіже: із 12-го по 22 серпня опитували людей у всіх регіонах України. Питали про зростання цін, рівень життя, про те, чим запам'ятався Янукович при владі. Результати опитування без перебільшення можна назвати "соціологічним делікатесом": і цікаво, і смачно... »»»

Ірина НОВОСАД#36, 12.09.2007
У чемпіонаті — сенсація
»»»

Юрій Зіменков#36, 12.09.2007Спорт
На Кубку Гейдара Алієва — другі
»»»

Юрій Зіменков#36, 12.09.2007Спорт
Динамівці козакували по-справжньому
»»»

Юрій Зіменков#36, 12.09.2007Спорт
Програма передач телеканала «Антена-Плюс»
»»»

#36, 12.09.2007
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№36, 12.09.2007


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 395 хитов: 8276
вчера: 421/16688
время генерации: 0.45290517807007; SQL запросов: 12