Медиагруппа «Антенна»  

Василь Старіков відповідає

Коли верстався цей номер «Антенны», начальник ЖКТ міста Василь Стариков повідомив, що сьогодні, 25 жовтня, холодна та гаряча вода в будинку по вул. Чайковського, 48 повинна бути. Комунальники в декількох місцях виявили пориви мереж тепло- і водопостачання й оперативно відремонтували аварійні ділянки. Подібні неприємності в тепло- і водопостачанні спричинені, за словами Василя Івановича, критичною зношеністю мереж.

Василь Стариков пообіцяв також, що зруйноване через проведення ремонтних робіт асфальтове покриття найближчим часом буде відновлене.

Стосовно електропостачання, проблема, за словами головного комунальника міста, полягає в тому, що електропроводка в старих будинках не була розрахована на велике навантаження. Зараз же майже в кожній квартирі є й мікрохвильові печі, і багато інших електричних приладів. Загалом ця проблема дуже серйозна, але щоб вирішити її, треба повністю замінити електропроводку у всіх старих будинках.

Вирішення ще однієї проблеми, про яку йдеться у відкритому листі, а саме вивіз сміття, залежить, як виявилося, не тільки від комунальних служб, а й від міськради. За санітарний стан внутрішньобудинкових територій дійсно відповідають РЕУ, а вивозом сміття займається комунальне підприємство №2328. Але його автопарк не обновлювався майже десятирічку. У міському бюджеті на цей рік не було передбачено жодної копійки на ці цілі. До того ж підприємство має вже 190 тис. грн. боргу за ПММ, які протягом року постійно дорожчали, тоді як тарифи і зарплата його працівників залишилися на рівні минулих років. За словами Василя Старикова, доводиться прибирати майже вручну.

Пропозиції щодо вирішення цієї проблеми управління ЖКТ міста подало до міської ради з тим, щоб вони були враховані при формуванні бюджету 2006 року. Отож останнє слово залишається за депутатами міськради.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 26.10.2005
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 588 хитов: 11556
вчера: 919/19363
время генерации: 0.060825824737549; SQL запросов: 11