Медиагруппа «Антенна»  

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
Начальнику управління житлово-комунального господарства м.Черкаси Старикову В.І.

Шановний Василь Іванович!

Із криком душі звертаємось до Вас. Ми, мешканці будинку, розташованого по вул. Чайковського, 48 (усього більше 400 осіб із 119 квартир) волаємо про допомогу.

Сьогодні, 23 жовтня, ми залишились без тепла і гарячого водопостачання. Причина банальна — порив за 1,5 м від будинку, і ніхто не хоче проводити ремонт, ідуть торги між РЕУ–6 та тепломережею й одні постійно переадресовують нас до інших.

Тому ми звертаємось до Вас як до останньої інстанції з проханням зробити все, щоб ми нарешті отримали тепло і гарячу воду — ті комунальні послуги, які ми оплачуємо і на які маємо право.

Гарячої води в нашому будинку немає з 10 травня цього року — з часу проведення весняних випробувальних робіт. Про це розповідала одна з телекомпаній, але майже нічого після її виступу не зроблено — замінили близько 150 м труб і після сильних злив засипали котлован місивом землі й води. Згодом земля просіла, і тепер на місці раніше заасфальтованої проїжджої частини дороги валяються бордюри, частини залізобетонних лотків, в яких раніше були прокладені труби. Хто відремонтує асфальтове покриття, зруйноване працівниками тепломережі?

Крім цього, нас турбує обслуговування та технічний нагляд за електропостачанням. Цю роботу ніхто не проводить. Напруга в електромережі в квартирах становить 240 – 260 В замість нормативних 220 В. Електрощитова в аварійному стані. Звертання до керівництва РЕУ–6 з цього приводу залишаються воланням у пустелі.

Баки для сміття постійно переповнені, непотріб своєчасно не вивозиться, накопичується. Чотирьох бачків, що установлені, явно недостатньо — вони не вміщують сміття від будинків по вул. Чайковського 48, 50, 50/1, Енгельса 142, 158, магазину «Черкаси», всіх ларьків, кіосків, барів, барчиків, базарчика.

Звертаємось до Вас з надією на практичну допомогу.

З повагою, мешканці будинку №48
(підписи на 4 аркушах)

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 26.10.2005
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 477 хитов: 13876
вчера: 782/39092
время генерации: 0.06819486618042; SQL запросов: 11