Медиагруппа «Антенна»  

Усунути недоліки!

В Соснівському районі на даний період виникло 213 пожеж та загорянь. В червні інспекторським складом СДПЧ-2 проведена перевірка протипожежного стану автокооперативів та станцій технічного обслуговування автомобілів.

Вражає вкрай незадовільний протипожежний стан деяких об’єктів, а саме: автокооперативів «Славутич», «Дружба», «Мрія», «Супутник». Керівники зазначених кооперативів безвідповідально поставилися до виконання норм та правил, встановлених нормативними документами: пожежні щити не укомплектовані ПЗПГ, загороджені виїзди, звужені проїзди, електромережа обладнана з порушенням норм. Складається враження, що деякі посадові особи не розуміють важливості цих питань, через що недбале ставлення до них може призвести до пожежі, яка завдасть значних матеріальних збитків. Необхідно негайно усунути існуючі недоліки, навести на своїх об’єктах належний порядок.

Інспектор СДПЧ-2 Соснівського району Масленніков Є.В.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 26, 03.07.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 475 хитов: 19682
вчера: 653/28380
время генерации: 0.014221906661987; SQL запросов: 11