Медиагруппа «Антенна»  

Убивчий прилад

Костянтин ПРОЦЕНКО# 34, 31.08.2005

Фахівці дослідно-випробувальної лабораторії Головного управління МНС України в Черкаській області визнали паяльну лампу найбільш небезпечним побутовим приладом. Найчастіше нею послуговуються у сільській місцевості, де мешканці використовують її для чого завгодно – і щоб кабанчика обсмалити, і щоб смолу розігріти чи навіть приготувати на тринозі їжу.

На жаль, конструкція цього приладу, а також бензин, що служить паливом, вимагають від користувача максимальної уваги й обережності.

Саме необережність, а також відсутність досвіду користування паяльною лампою призводять до вибухів чи спалахів, під час яких люди отримують опіки, часто смертельні. За статистикою, один з чотирьох потерпілих, що отримали опіки під час користування паяльною лампою, гине.

Цього року зареєстровано 27 випадків вибуху або спалаху паяльної лампи, шестеро громадян від обширних опіків померли.

Щорічно кількість пожеж, пов’язаних із користуванням паяльними лампами, коливається на рівні 35–45 випадків. Пік таких пожеж припадає зазвичай на квітень–травень та жовтень–листопад.

Коли готувався цей матеріал, надійшло чергове повідомлення про потерпілого від паяльної лампи. У селі Кляківка Кам’янського району через власну необережність тяжкі опіки понад 15% верхньої частини тіла отримав 33-річний місцевий житель. Тепер в опіковому центрі на нього чекає тривале, дороге і, на жаль, болісне лікування.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 34, 31.08.2005
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 72 хитов: 288
вчера: 691/35747
время генерации: 0.0082600116729736; SQL запросов: 11