Медиагруппа «Антенна»  

Коли Олійнику ніхто не подасть руки...

Ольга Швець# 26, 03.07.2002

Депутат черкаської міської ради, довірена особа кандидата в нардепи Миколи Булатецького — Петро Чернявський — вважає, що якщо Наталя Вітренко переможе у 201-му окрузі, то її перемозі ми маємо завдячувати Володимиру Олійнику. «Булатецький і Олійник грають на одному електоральному полі. І якби не було Олійника, то Булатецький випереджав би Вітренко не на декілька відсотків, а майже в два рази, — каже Петро Чернявський. — Отже, Олійник може привести в парламент «нашу Наташу». Хоча сумніваюся, що хтось після цього подасть йому руку, навіть його прихильники».

І далі: «Ті, хто підтримує Олійника з ідеологічних міркувань, повинні усвідомити: голосуючи за Булатецького, вони голосують і за Олійника. Іншого шляху просто немає. Інакше пройде Вітренко. Можливо, Олійник і сам вже хотів би зняти свою кандидатуру, та амбіції не пускають. Вибори 31 березня Булатецький виграв, і ми маємо цю логіку до кінця довести. На жаль, Олійник свої вибори програв. Тому він має знаходити своє місце і свою політичну перспективу. А ми — за те, щоб справедливість була відновлена».

Ще більш радикально висловився депутат черкаської міської ради Павло Карась. «Балотуючись чотири рази у Верховну Раду і один раз на президента — це тривожна ознака того, що Володимир Миколайович перетворюється на маленького Наполеона. Позицію ж Юлії Тимошенко неважко зрозуміти. Для неї не стільки важливо підтримати Олійника, скільки використати дану ситуацію і вдало розпочати свою президентську кампанію».

Сьогодні політики, особливо деякі нинішні претенденти на мандат, заробляють свій авторитет на тому, хто більше налає президента. Як правило, це робиться не заради істини, а заради красування своїм сміливим іміджем, — вважають «наші українці».

Їх ставлення до «варягів», які балотуються по 201-му округу, однозначне. «Невже наша Черкащина, що народила Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького, сьогодні не в змозі обрати свого достойного кандидата, а піде на уклін іногороднім? Давайте прозріємо і задамо собі питання: якщо станеться неймовірне і переможуть «чужаки», наприклад Вітренко, то чи побачимо ми її на Черкащині після виборів, чи достукаємось в її двері?»

«Вітренко, Марченко, Олійник вже були при владі. Але чи змінилося життя на краще? Коментарі зайві, — каже Петро Чернявський. — Якщо ми хочемо щось змінити, необхідно міняти й тих людей, які довели свою неспроможність щось змінювати. Ситуація ж не зміниться доти, поки не прийде нове покоління політиків — більш порядних, розумніших, з іншим рівнем свідомості. На мою думку, Микола Булатецький найбільш відповідає вимогам нового покоління».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 26, 03.07.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 101 хитов: 812
вчера: 793/19458
время генерации: 0.011811971664429; SQL запросов: 11