Медиагруппа «Антенна»  

На сеансах Кашпіровського більше покалічилось, ніж вилікувалось

Ліза БРОДСЬКА# 26, 03.07.2002

На Кашпіровського збіглося пів-Черкас. У кілометрових чергах під палацом «Дружба народів» — криві, кволі, навіжені, а також люди цілком нормальні. Наївні і довірливі, прийшли всі, хто не полінувався. Хто легко потрапляє під вплив, під гіпноз чи якісь його, в біса, чари.

...Магістр майже не змінився. Не постарішав і ані нітрохи не став коректнішим. Гаркав на всіх, хто десь там чухався чи колупав у носі, в той час як він, великий і могутній, вершив свою справу. Наприклад, на сеансі в п’ятницю Кашпіровський вигнав із залу двох жіночок, бо ті, бачте, якось скоса подивились на маестро. «Відьми! — зашепотіла загіпнотизована публіка. — Геть звідси!»

Ще було таке: ходячи поміж рядами, Кашпіровський довбанув мікрофоном у капелюха одного мужичка. Мовляв, чого, дурню, сидиш у капелюсі, невже не розумієш, хто перед тобою?

Кажуть, у п’ятницю на сеансі Кашпіровський показав свій коронний номер. Зиркнув з-під лоба, і двадцять чоловік, запрошених на сцену, лягли покотом. Свідки розповідають, що нібито бачили, як оті жертви гіпнозу, замість того, щоб лежати і не рипатись, щось один одному шепотіли. Ай-я-яй, яка легковажність, могли ж «спалити» магістра, і дуже просто! До речі, він сам дуже ображається і може послати далеко будь-кого, хто сумнівається у його надзвичайному дарі цілителя.

У неділю панові Анатолію знов щось не сподобалось. Дві тітоньки привели із собою дітей, і малеча необережно зойкнула. Кашпіровського аж перекосило. «Геть!» — наказав він тітонькам і їхнім дітям. А коли якась бідолашна кхекнула, культура з магістра аж поперла. «Вийдіть, — каже, — прокашляйтесь, прошмаркайтесь, попісяйте, а потім заходьте!» І жіночка змушена була виконати наказ — «шмаркатись і пісяти» — за дверима, хотілось їй того чи ні.

У перерві між сеансами один чолов’яга підійшов до Кашпіровського і пожалівся: мовляв, ходжу на ваші сеанси вже який рік, але щось, вибачте, ніяк не одужаю... Насупивши чорні брови, цілитель гнівно відрізав щось на кшталт: «Якщо ви сумніваєтеся у моїх здібностях, нема про що з вами говорити!»

Це ще нічого, інший взагалі б відповів як у анекдоті:

«Приходить хворий до лікаря і каже:

— Усе, лікарю, болить — ноги, руки, серце, печінка...

— А ви спробуйте оці пігулки, — радить лікар.

— Пробував, не допомогло...

— Тоді раджу отаку мікстуру...

— Пив, лікаре, ту мікстуру, та все марно.

— Ну, тоді спробуйте грязі...

— Гадаєте, допоможе? — з надією питає пацієнт.

— Допоможе чи ні, — не знаю, але до землі звикати треба, — відповідає лікар».

...Вхід на сеанси Кашпіровського був безкоштовний. Але, виходячи на свіже повітря після гіпнозу, люди з жахом заглядали у свої спорожнілі гаманці. Плакат Кашпіровського — 20 гривень, книжки про нього — до 30 гривень, аудіокасета з його записами — 60 гривень, а відеокасета — всі 100 гривень. Без цих «додатків», нагадували людям, ніякий сеанс не допоможе. Треба ще місяць прикладатися до фото магістра, катати по собі заряджену ним сіль (а вона нібито діє тільки півроку), не говорячи вже про аудіозаписи, термін магічної дії яких залишається невідомим. Але 100—200 гривень, будьте добрі, вийміть і покладіть.

І бідолашні люди, пенсіонери, майже жебраки, витягають з панчохи останню копійчину... Наприклад, мешканець Корсунь-Шевченківського, сподіваючись на диво зцілення, навіть зарізав свиню, продав її і закупив на ці кошти увесь набір від Кашпіровського — плакати, касети, книжки... От дивак! Охоронці магістра, й ті посміювались, кажучи: «Краще б ти, чоловіче, зарядив свинячу ніжку, — все ж було б дешевше...»

І ще. Не знаю, сама не чула, але люди кажуть, що на кількох сеансах Кашпіровський «легко й ненав’язливо» агітував за Вітренко. І нібито сама Наталя Михайлівна, яка не гірше від Кашпіровського гіпнотизує слабких і довірливих, з’являлась у залі, немов примара. Якщо так воно і було, цілком зрозуміло, хто і навіщо привіз до нас Кашпіровського.

...Довжелезні черги до цілителя стояли до останнього його сеансу. До палацу «Дружба народів» постійно виїжджали «швидкі». 10 нещасних випадків, сонячні удари, втрата тями, психоемоційні травми... Бійки у натовпі, в результаті яких кілька людей одержали різані рани рук, ніг, обличчя... Людям робилося зле, в них німіли кінцівки, але вони стояли. Тяжкохворі і люди із цілком нормальною психікою. Боже, дай їм розуму!

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 26, 03.07.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 616 хитов: 12877
вчера: 617/18851
время генерации: 0.037627935409546; SQL запросов: 11