Медиагруппа «Антенна»  

Між Лук’янцем і Капраловим пробігла чорна киця?

Сьогодні обласна рада має обрати заступника голови ради. Ця вакансія існувала ще з березня ц.р., коли був обраний новий склад облради. Її голова — Геннадій Капралов — увесь цей час вагався стосовно того, кого можна поставити на другу сходинку в ієрархії місцевого самоврядування на Черкащині. Поки він перебирав кандидатури, чиновництво, виловлюючи чутки, на всі лади завзято перемивало їм кісточки.

До минулого четверга особи, наближені до обласної владної верхівки, найбільш вірогідним варіантом називали кандидатуру Павла Почапського — начальника обласного підприємства ДАК «Хліб України», голову однієї із постійних комісій облради. При цьому стверджувалось, що його буцімто протегує сам губернатор Володимир Лук’янець, з яким Павла Кузьмича пов’язують дружні стосунки ще з тих часів, коли вони очолювали райкоми партії: перший — у Христинівському районі, другий — у Маньківському.

Проте у четвер на засіданні президії обласної ради було внесено на розгляд іншу кандидатуру — Миколи Тимошенка, начальника управління у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, депутата облради. Знавці кулуарних тонкощів номенклатурних ігор зараховують його до кола осіб, наближених до Г.Капралова. У членів президії заперечень з цього приводу не виникло, традиційний «одобрямс» спрацював безвідмовно і цього разу. Але по кабінетах Білого дому зразу ж поповзли чутки, що між губернатором і головою облради пробігла якщо й не чорна кішка, то принаймні кошенятко такого ж кольору. І відразу висновок — позиції В.Лук’янця, очевидно, підупали, оскільки Г.Капралов всупереч волі президентського посадника раніше нічого не чинив, бо у пікових ситуаціях діє за принципом «береженого Бог береже».

Опосередкованим свідченням того, що дні губернаторства Володимира Лукича котяться до завершення, є термінове заповнення двох чільних вакансій у секретаріаті облдержадміністрації — завідуючих відділами юридичним, і з кадрової роботи та питань державної служби. Перша з них не заповнювалась більше 9 місяців, друга — протягом майже трьох. Керувати юридичним відділом тепер буде Надія Герасимчук, кадровим — Анатолій Карабут (вони до цього тимчасово виконували обов’язки завідуючих згаданими структурами). У колах держслужбовців вони мають реноме надійних і безвідмовних «робочих конячок», утаємничиних в усі тонкощі і навіть таємниці непростого чиновницького ремесла. Мабуть, їхнє призначення на високі посади є спробою В.Лук’янця зробити на прощання красивий жест, який, на нашу думку, аж ніяк не зможе прикрити його попередні численні кадрові прорахунки.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 26, 03.07.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 603 хитов: 12552
вчера: 617/18851
время генерации: 0.011243104934692; SQL запросов: 11