Медиагруппа «Антенна»  

Правила використання спеціальних сигналів

Управління ДАІ в Черкаській області# 25, 26.06.2002

Згідно Держстандарту України №3844-99 спеціальними звуковими і світловими сигналами синього кольору можуть бути обладнані оперативні транспортні засоби служб швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, правоохоронних органів, оперативно-рятувальної служби МНС України, служби інкасації та перевезення цінностей та деякі інші, які мають відповідні кольорографічні схеми, написи та емблеми. Застосування світлових сигналів синього кольору без кольорографічних схем, написів та емблем дозволяється лише на оперативних транспортних засобах Служби безпеки України, Управління державної служби охорони, Прокуратури та МВС України. Спеціальні світлові сигнальні пристрої червоного і зеленого кольорів дозволяється використовувати тільки спеціалізованим підрозділам супроводу та ескортування ДАІ і підрозділам Управління Державної служби охорони під час супроводження транспортних засобів.

Керуються порушники у своїх діях аж ніяк не законодавством, але дуже часто мають не підроблені, а справжні посвідчення «пільговиків» стосовно сплати штрафу за протиправні вчинки.

Зважаючи на це, 12 червня 2002 року міністр внутрішніх справ України генерал-полковник міліції Юрій Смирнов підписав наказ, яким скасовуються посвідчення: «Позаштатний співробітник Державтоінспекції», «Прес-автоклуб», а також талони до службових посвідчень членів Кабінету Міністрів України та працівників Адміністрації Президента України. Раніше видані посвідчення будуть вилучатися. Вказані заходи проводяться з метою приведення деяких нормативно-правових актів МВС України у відповідність до чинного законодавства та покликані покращити безпечність українських шляхів. В силі залишається тільки дія посвідчень спеціалізованої добровільної народної дружини по забезпеченню безпеки дорожнього руху (СДНД), виданих Управлінням ДАІ областей.

За довідками з питань узгодження встановлення проблискових маячків необхідно звертатись в Управління ДАІ Черкаської області за телефонами: 19-34-72 (маячків синього кольору), 19-32-39 (маячків оранжевого кольору).

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 25, 26.06.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 242 хитов: 4539
вчера: 723/26554
время генерации: 0.019783020019531; SQL запросов: 11