Медиагруппа «Антенна»  

Випив, запалив, згорів

Віта Кириченко# 15, 20.04.2005

Неласкавою була доля до 41-річного Івана, який народився і виріс у Чернівецькій області. Поступово він втратив усе — і родину, і житло. Ставши людиною без постійного місця проживання, їздив Україною у пошуках бодай якогось заробітку. Останню роботу знайшов у Корсунь-Шевченківському.

Поселившись у надвірній споруді свого роботодавця, Іван завів собі й подружку, яка теж не відзначалася праведним життям. Так вони й жили помаленьку — чоловік мастив хати, а жінка чекала на нього вдома.

Напередодні трагедії подружка поїхала до пологового будинку народжувати дитину, й Іван залишився на самоті. Щоб розвіятися, випив горілки і запалив...

Вранці сусіди, що мешкали поблизу, побачили, як над його помешканням здіймаються клуби чорного диму, і викликали місцевий пожежно-рятувальний підрозділ. На жаль, коли приїхали вогнеборці, рятувати когось або щось було вже пізно — Іван загинув. А причина трагедії банальна – паління у нетверезому стані.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 15, 20.04.2005
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 286 хитов: 7165
вчера: 780/26432
время генерации: 0.046286106109619; SQL запросов: 11