Медиагруппа «Антенна»  

Горів м’ясокомбінат. Але недовго

Костянтин ПРОЦЕНКО# 14, 13.04.2005

На Черкаському м’ясокомбінаті сталася пожежа, проте перекупникам та реалізаторам м’ясної продукції не варто турбуватися — комбінат роботу не припиняв.

Близько півночі у ніч на суботу загорівся дах одного з холодильників. Чергова зміна підприєм-ства спрацювала відповідно до інструкцій, а рятувальники вчасно стали до боротьби з вогнем і ліквідували його швидко і з мінімальними втратами для комбінату.

До речі, за аналогічних обставин кілька років тому на одному з підприємств області палав виробничий холодильник, але тоді пізно виявлену пожежу довелось гасити усю ніч. На Смілянській її ліквідували менше ніж за годину. Причиною лиха став недопалок цигарки — хтось кинув його на підлогу, перш ніж піти.

Напевне тепер співробітники адміністрації, що відповідають за пожежну безпеку підприємства, принциповіше поставляться до паління своїх працівників.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 13.04.2005
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 207 хитов: 2057
вчера: 784/18067
время генерации: 0.0085649490356445; SQL запросов: 11