Медиагруппа «Антенна»  

Пане мер, чи не досить уже дурити народ?!

Шановна редакцє «Антенны»!

Через вашу газету хочу звернутися до пана Волошина і губернатора пана Черевко.

Пане Волошин! Пам’ятаєте, як на зустрічі з виборцями Ви говорили, що були у Полтаві і захоплювалися, яке то чисте місто, які гарні там будують дитячі садки. У нашому ж місті вікна багатьох дитячих садків забиті дошками. Коли виборці запитали, яка у Вас заробітна платня на молокозаводі, Ви відповіли — вісім тисяч і сказали, що Вам бракує лише влади, аби Черкаси стали мало не земним раєм. Та чомусь я досі не бачу у місті ні нових дитячих садків, ні бодай чистоти. Зате кожен раз чути, що буде підніматися квартплата.

Пане мер! Коли ми запитали, чому залишаються безкарними люди, які заробляють, але по 6-7 років не платять і не збираються платити й надалі, нам відповіли: то й ви не платіть. Навіть малим дітям уже відомо, що злісними неплатниками за житло і комунальні послуги є не злиденні пенсіонери, які уже дійсно неспроможні платити, але щомісяця, сидячи на самому хлібі й воді, віддають левову частку своїх злиденних пенсій, щоб розрахуватися з РЕУ. В основному ж неплатники — це бізнесмени, які мають машини, роблять євроремонти і відпочивають на голубих морях. І це за них ми з Вашої ласки будемо розплачуватися, якщо тарифи на житло і комунальні послуги знову зростуть?

У минулому році влітку на радіо Ви говорили, що населення міста буде пити чисту воду. Чистої води немає. Якщо та рідина, що ллється з кранів, 3-4 дні відстоюється у відрі, то зверху виникає не плівка пилу, а шар слизу як на слимаку, кухоль вислизає з рук. Водоканал упорядив свої кабінети, поставив комп’ютери, підвищив співробітникам зарплату. Зате кожному мешканцю міста накинув норму витрати води — по дев’ять кубометрів. Та ж у дев’яти кубах можна втопитися! У нашому під’їзді сім’я з п’яти чоловік поставила собі лічильник води. Виявилося, що витрачається її значно менше, відповідно і платити вони стали набагато менше. Досить дурити народ! Вода з кранів іде брудна, а вночі взагалі нема ніякої — ні гарячої, ні холодної. Отож вирішіть нарешті ці проблеми: неплатникам відключайте воду, батареї чи ставте заглушки, а потім за їхні кошти підключайте. Це принесе результат.

РЕУ хочуть більшої сплати від громадян. За які такі розкоші маємо платити? Ми живемо по вул. Радянська, 39/1. У 1980 році РЕУ поміняв у будинку труби. Оце й усе до сьогодні. Під’їзди миємо самі або наймаємо людей, лампочки самі ставимо у під’їзді і на вулиці. За всі ці роки РЕУ десь вварив шматок труби. А було й так, що ми найняли людей, вони заварили порив і поставили вентиль за наш рахунок, бо працівників РЕУ не до-кличешся. Коли робили побілку і фарбували вікна і двері в квадраті вулиць Енгельса — Рози Люксембург — Радянська — Бидгощська, то нам нічого не зробили.

Отож, пане Волошин, якщо Ви і начальники РЕУ не здатні навести лад у місті, значить займаєте не свої місця. Нехай тоді пан Черевко замінить вас усіх, може, хоч щось зміниться на краще.

Правда, пане Волошин, Ви свою владу «проявили» —центральний базар, який впродовж 60 років був для колгоспників, тепер упоряджений лише для спекулянтів — суцільні цитрусові і барахло. Під куполом теж торгують перекупники, а селяни не можуть пробитися до прилавків, стоять за ворітьми у воді і снігу. Влітку у садках гілля ламалося від багатого урожаю фруктів, а село не могло їх продати. Для кого Ви за містом створили оптовий базар? Як людям туди дістатися з кравчучками? А повертатися з вантажем?

Коли при владі був Олійник, мій брат добився, щоб на кладовищах поставили бочки для води — влітку можна було полити квіти на могилах. Перед Великоднем на всі цвинтарі підвозили землю для підсипання могил. Тепер цього немає, а за ритуал деруть добрі гроші. У Києві Олександр Омельченко перед весняними святами виводить студентів на кладовища і в парки на суботники. Варто було б і Вам взяти з нього приклад.

Ми народилися до війни, пережили лихоліття, голод 1947 року, побудували у місті всі заводи і фабрики, упорядкували парки і сквери. Скоро будуть Пасхальні свята і День Перемоги, то й зробіть суботники на кладовищах! Вже у багатьох покійників немає родичів, треба опорядити занедбані поховання, очистити їх від бур’янів, бо влітку там, як у джунглях.

Конче треба навести лад і з прийомом металобрухту, бо грабують кладовища, плюндрують пам’ятники, знімають кришки каналізаційних люків. Одного вечора біля дитячої стоматполіклініки поцупили п’ять таких кришок. Оце тут, пане Волошин, Вам слід було б разом з начальниками РЕУ застосувати свою владу.

Я звертаюсь до пана губернатора Черевка, щоб розібрався: тих, хто займає не свої місця, нехай замінить на спроможних навести порядок у місті.

З повагою,
Кириченко Г. О.,
м.Черкаси

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 13.04.2005
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 338 хитов: 8171
вчера: 723/26554
время генерации: 0.10849404335022; SQL запросов: 11