Медиагруппа «Антенна»  

Депутатське звернення

Президенту України
Прем’єр-міністру України
Генеральному прокурору України
Голові Служби безпеки України
Міністру внутрішніх справ України
Народним депутатам України
Губернатору Черкаської області

2 квітня 2002 року громадянин Волошин А. Б. з групою невідомих осіб захопив кабінет міського голови міста Черкаси і тривалий час його утримував.

В діях цих осіб є ознаки злочину, відповідальність за який передбачена чинним законодавством.

На жаль, тодішня влада не сприяла пануванню Конституції та законів України, тому наші звернення не знаходили належного реагування, внаслідок чого Волошин Анатолій Борисович вже три роки не несе відповідальності за свій вчинок.

Більше того, Волошин А. Б. на порушення Закону України «Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» не був призначений міським головою міською територіальною виборчою комісією, яка зняла його з виборчих перегонів. Але злочинна влада, щоб не допустити дійсного переможця цих виборів, натиснула на Соснівський районний суд м. Черкаси, і той всупереч всім нормам закону і моралі зобов’язав обласну територіальну виборчу комісію визнати переможцем виборів міського голови Черкас Волошина А. Б.

Після перемоги помаранчевої революції у людей з’явилась віра в можливість нової влади навести порядок в державі та відродити норми моралі у чиновників всіх рівнів.

Просимо Вас розглянути питання захоплення кабінету Черкаського міського голови громадянином Волошиним Анатолієм Борисовичем і дати відповідь, чи був у цьому випадку склад злочину.

З повагою,
депутати Черкаської міської ради
07.04.2005 р.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 13.04.2005
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 140 хитов: 991
вчера: 784/18067
время генерации: 0.015621900558472; SQL запросов: 11