Медиагруппа «Антенна»  

Джентльмен Булатецький подарував леді Ю букет квітів

Ліза БРОДСЬКА# 25, 26.06.2002

Агітаційна кампанія Юлії Тимошенко на підтримку Володимира Олійника мала тривати два дні. Але, пробувши на Черкащині один день, Юлія Володимирівна чомусь поїхала... Зустрівшись лише з мешканцями Південно-Західного району Черкас, виступивши у палаці «Будівельник» (Хімселище) і поставивши останній акорд у Червоній Слободі. Заплановані поїздки в Руську Поляну, Білозір’я, Мошни так і не відбулися. Чому?

Тому є декілька версій. Або Юлію Тимошенко покликали негайні справи в столиці, або вона, як мудра жінка, подивилась на ситуацію трохи іншими очима... Ні, її радо і тепло приймали всюди. Наприклад, в Червоній Слободі сільський голова Микола Котко подарував опозиціонерці букет квітів, сказав, що любить її і підтримує, але, мовляв, вибачте, Юліє Володимирівно, агітувати за Олійника нас не треба, ми вже обрали депутата — Миколу Булатецького. Червона Слобода стала останнім населеним пунктом на шляху Тимошенко. Через декілька годин вона поїхала на Київ... Хоча її супутник — Анатолій Матвієнко — побував ще в декількох селах, що знаходяться на території 201-го округу.

Пікантна ситуація сталася в Мошнах. Людей зібралось небагато, проте всі вони чекали на Юлю і жадали послухати її правду про останні події в парламенті і в Україні загалом. Проте на зустріч з мешканцями села приїхав лише кандидат від БЮТ Володимир Олійник і його черкаська команда. Але це в електорату особливих радощів не викликало, про що деякі заявили вголос. Мовляв, Олійника ми знаємо, а де ж Юля?!

... У п’ятницю місцеві аналітики продовжували обговорювати візит Юлії Тимошенко на Черкащину і задаватись питанням: чому вона так передчасно поїхала? Сказав, що думав, і керівник черкаського обласного штабу «Нашої України» Микола Булатецький. Розповів журналістам, що, коли Юля виступала в Черкасах, він був у Києві. Але коли до нього долетіла звістка, що Тимошенко безжально критикує «Нашу Україну», примчався в Черкаси миттєво. Під’їхав до палацу «Будівельник», де в цей час виступала Юля, піднявся на сцену, подарував Юлії Володимирівні букет. Мовляв, ось він я, будете знати.

Нарешті Тимошенко побачила живого Булатецького, про якого стільки наслухалась лише за один день. Микола Іванович виступив з короткою промовою, спростувавши слова лідерки БЮТ про розвал «Нашої України» і насамкінець запевнивши, що любить її, поважає і вірить, що вони з Ющенком будуть разом.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 25, 26.06.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 630 хитов: 58095
вчера: 678/49777
время генерации: 0.0088050365447998; SQL запросов: 11