Медиагруппа «Антенна»  

Податківці попередили «святковий салют» із петард невідомого походження

Святкові феєрверки, салюти, петарди низької якості, як правило китайського чи тайванського походження, порівняно дешеві, тому і користуються попитом здебільшого серед дітлахів. Проте деякі з цих забав можуть дорого обійтися споживачам і їхнім батькам — адже за потужністю фахівці порівнюють невинні петарди з бойовими ракетами, до того ж з ракетами некерованими. Тож щоб батьки новорічної ночі були спокійними, а дітлахи без неприємних несподіванок провели шкільні канікули, податківці перевірили «вогняні сюрпризи» в рамках оперативно-профілактичних заходів, передбачених операціями «Акциз» та «Контрабанді — стоп!».

Співробітники Черкаського відділу податкової міліції УПМ ДПА в Черкаській області встановили, що один з приватних підприємців Черкащини проводив реалізацію піротехнічних виробів (в асортименті) без придбання відповідних ліцензій та з порушенням ліцензійних умов продажу. По даному факту складено протокол, згідно з яким описано, вилучено та передано на відповідальне зберігання піротехнічні вироби (в асортименті) на загальну суму 407 639 грн.

Матеріали направлені до суду для прийняття остаточного рішення.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 51, 28.12.2005
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 136 хитов: 4471
вчера: 666/31054
время генерации: 0.081090927124023; SQL запросов: 11