Медиагруппа «Антенна»  

Нова громадська організація

Оксана НАБОКА# 51, 28.12.2005

Минулого тижня ініціативна група офіційно зареєструвала міську громадську організацію «Рідне місто», яка планує стати активною наступальною силою міського сьогодення. Організація ретельно досліджуватиме проблеми, які значно впливають на життя нашої громади, і спонукатиме міську владу до їх вирішення. «Рідне місто» боротиметься за прозору, відкриту та підконтрольну мешканцям владу, яка не словами, а реальними справами повинна покращувати добробут і забезпечувати гідне життя черкащан. Тільки так у місті може встановитися громадське порозуміння.

«Рідне місто» запрошує усіх черкащан до плідної співпраці, спрямованої на вирішення найболючіших проблем міської громади. Разом ми зможемо це зробити!

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 51, 28.12.2005
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 691 хитов: 35677
вчера: 638/58805
время генерации: 0.0086560249328613; SQL запросов: 11