Медиагруппа «Антенна»  

«Почем опиум для народа»

21 грудня деякі місцеві газети опублікували матеріали стосовно ситуації навколо черкаського сміттєзвалища. Як одні з головних героїв згаданих публікацій, бо ТОВ «Укрекологія» входить до корпорації «Вулкан», вважаємо за потрібне оприлюднити інформацію для об’єктивної оцінки викладених фактів.

04.02.2004 року між Черкаською районною державною адміністрацією і ТОВ «Українська екологія» був укладений договір оренди земельної ділянки, яким передбачалося, що Черкаська районна державна адміністрація на підставі розпорядження голови Черкаської обласної державної адміністрації від 24 грудня 2003 року № 668 надає, а ТОВ «Українська екологія» приймає у довгострокову оренду на 49 років земельну ділянку загальною площею 20 га (п.1.1 договору).

Земельна ділянка надана під розміщення підприємства для «прийому, переробки та утилізації твердих побутових відходів» (п.1.4 договору оренди), чим ТОВ «Укрекологія» наразі й займається. Передбачене проектом будівництво кількох черг сміттєсортувальних модулів надасть можливість посилити контроль за кількістю сміття, що надходить на утилізацію, та, завдяки впровадженню новітніх технологій, продовжити термін експлуатації полігону твердих побутових відходів, збільшити майже вдвічі об’єми прийому сміття, що надходить з м. Черкаси і Черкаського району, значно покращивши тим самим екологічний стан цієї території.

Згаданого в пресі договору про передачу в оренду сміттєзвалища ТОВ «Українська екологія» взагалі не існує. На сьогоднішній день саме сміттєзвалище не перебуває на балансі жодної організації — ні державної, ні комунальної, ні приватної, оскільки досі не введене в експлуатацію, тому і не може бути передане в оренду. Договорів між КАТП № 2328 та ТОВ «Українська екологія» щодо вивезення та стягнення плати в сумі 7,90 грн. за 1 кубометр сміття не існує і не може існувати, бо зазначене комунальне підприємство саме займається вивезенням відходів на сміттєзвалище, де їх і розміщає, про що, відповідно, ним укладені договори з різними організаціями. Те ж саме стосується і договорів, які начебто укладені між ТОВ «Українська екологія» та іншими юридичними особами відносно стягнення 51,96 грн. за 1 кубометр сміття.

Цікаво те, що жодна з газет, які опублікували матеріали прес-конференції, не публікують навіть вихідні дані документів, на які начебто посилаються.

На думку представників ТОВ «Укрекологія», така «піар – акція» може мати несподівані наслідки для її організаторів і учасників — від публічних вибачень до судової відповідальності за неправдиві відомості. Тим більше, що подібні діяння явно не передбачені статутами поважних політичних сил та ЗМІ, а якщо передбачені, то чому досі не оприлюднені розцінки на подібні послуги?

А.І.Лебединський, президент корпорації «Вулкан»

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 51, 28.12.2005
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 555 хитов: 22915
вчера: 634/35795
время генерации: 0.029526948928833; SQL запросов: 11