Медиагруппа «Антенна»  

5,5 млн. грн. потрібно області додатково, щоб виплачувати підвищені з 1 квітня пенсії. А бюджет — міліє

За три дні до виборів Кабінет Міністрів України вирішив ощасливити пенсіонерів, розмір пенсій яких з різних причин раніше не переглядався. Його постановою №374 від 28 березня ц.р. «Про підвищення розміру пенсій, призначених відповідно до статті 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а також пенсій, призначених відповідно до інших законів України, які раніше не підвищувалися» з 1 квітня непрацюючим пенсіонерам згаданих вище категорій розмір пенсій збільшено на 12%.

Важко сказати, чого в цій постанові більше — істинного бажання допомогти нужденим людям чи відвертого популізму з метою додати побільше голосів «Єді», у якій одне з чільних місць посідає прем’єр Анатолій Кінах, він же — глава Партії промисловців і підприємців. Такий широкий жест уряду може мати вкрай негативні наслідки — аж до нових затримок у виплаті пенсій. Бо грошей у державі як було, так і залишається — обмаль.

Наприклад, у нашій області щомісяця виплачувалось пенсій на 54 млн. грн., а з 1 квітня ця сума зросла на 5,5 млн. грн. І ніхто сьогодні не скаже, де ж ці гроші взяти. Торік в обласний Пенсійний фонд надійшло 350 млн. грн., що становить лише 61% від потреби, і це при недоїмці 13 млн. 100 тис. грн. Тоді дефіцит коштів був покритий за рахунок державного Пенсійного фонду, звідки на Черкащину надійшло 210 млн. грн. Чи буде така допомога постійною, чи, може, потік тих надходжень раптом обміліє? Подібні сумніви мають реальне підгрунтя, бо в такий спосіб київські владоможці можуть покарати черкащан за їхню нелюбов до президентського «харчоблоку». Вже наступний місяць покаже, чи справдяться ці песимістичні прогнози.

Поки що ж порадуємось за тих наших земляків, чия пенсія перевищує 1000 грн., а таких на Черкащині — 25 осіб. Ось така соціальна справедливість «по понятіям» у країні Кучми.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 14, 10.04.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 129 хитов: 14132
вчера: 212/12313
время генерации: 0.03527307510376; SQL запросов: 11