Медиагруппа «Антенна»  
ЗАГАДКА КРЕДИТА ЕБРР

Большинству муниципалитетов всего постсоветского пространства о кредитах ЕБРР приходится лишь мечтать. Европейский банк открывает кредитные линии лишь городам с высоким уровнем доходов бюджета. Как правило, это города, которые располагаются в регионах–донорах, обладают самодостаточными бюджетами и без особых проблем могут выполнять обязательства по кредитным соглашениям. Черкассы — один из немногих городов Украины, для которого мечта может стать реальностью. ЕБРР готов открыть черкасскому КП „Теплокоммунэнерго” кредитную линию на реконструкцию теплосетей. Более того, Черкассы — первый город в Украине, с которым ЕБРР работает напрямую и собирается дать кредит под гарантии городской власти, а не Кабмина. И под гарантиями, как вы сами понимаете, подразумевается не честное слово, а материальные ресурсы. Словом, из всего из этого впору слоганы составлять и идти с ними на досрочные выборы мэра. А вот в остальном — »»»

#3, 23.01.2008
ИГРА БЕЗ ПРАВИЛ
Городская власть повысила цены на проезд в маршрутных автобусах

На минувшей неделе черкасская облгосадминистрация обнародовала проект распоряжения губернатора относительно стоимости проезда в общественном транспорте. Согласно проекту, граничный тариф на перевозку пассажиров не может превышать 1 грн. 25 копеек. Однако в минувшее воскресенье в маршрутных автобусах с пассажиров за билет уже требовали 1грн. 50 коп.

Суть дела вот в чем. С 15 января перевозчики по согласованию с городской властью как бы перевели черкасские автобусы с обычного режима, в котором они работали до этого времени, в режим маршрутного такси. Согласно действующему законодательству, тариф для автобусов, которые работают в режиме маршрутного такси, не регулируется облгосадминистрацией. »»»

Володимир МАМАЛИГА#3, 23.01.2008
У ЧЕРКАСАХ ВІДКРИЛИ «СПРАВУ ЛІКАРІВ»

У Черкасах масово звільняють головних лікарів.

Цими днями дванадцять медичних установ міста отримали листи від начальника управління охорони здоров’я Олега Стадника з повідомленням про те, що першого лютого завершується термін дії контрактів, які були укладені між головними лікарями та попередніми міськими головами. »»»

Валерій ВОРОТНИК, Наталя ДАНИЛЮК#3, 23.01.2008
Січень в історії України

Перший місяць року подарував вітчизняній історії кілька пам’ятних дат. Так, 22 січня 1918 року четвертим Універсалом Центральної Ради Української Народної Республіки було проголошено самостійність і незалежність держави, а рівно через рік, у такий же день Директорія УНР оголосила злуку всіх українських земель (західних і східних) в єдину Українську Державу. Нині цю дату в календарі позначено як День Соборності України. Що ж відбулося насправді 22 січня 1919 року в Києві і чи мав якісь політичні та правові наслідки той символічний акт? »»»

Володимир МАМАЛИГА#3, 23.01.2008
САМОПОЖЕРТВА В ІМ’Я УКРАЇНИ

Похмурий день 21 січня 2008 року — небо затягнуте суцільними важкими хмарами, безперестанно падає легкий мокрий сніг упереміш із рідким дощем. І в такій природній каламуті на Чернечу гору Канева все ж вибираються до сотні людей. Мовчки покладають вінки до могили Тараса Шевченка і сходять наниз, до урвища гори, до куща калини та малопомітного каменю, який позначає місце людської трагедії і водночас незламної сили духу, людських достоїнств, світлих прагнень, бажань…

Саме цього дня, на цьому місці, за якихось три десятки метрів від могили Тараса Шевченка рівно тридцять років тому спалив себе Олекса Гірник із міста Калуш Івано-Франківської області. »»»

Степан Вінярський#3, 23.01.2008
Місцеві особливості льодового екстриму

У Черкасах серед власників автомобільного транспорту, схоже, набуває популярності новий вид зимових розваг — льодовий екстрим. Щоденно на кригу, аби полоскотати нерви та вловити кайф, виїжджають все нові й нові кандидати у самовбивці, ладні заради цього опинитися під кригою у комфортабельній домовині на колесах. Що ж примушує людей так безглуздо ризикувати? »»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#3, 23.01.2008
Олександр Черевко: «Хочеться допомагати тим, хто сам хоче працювати»

Питання ремонту міської газової котельні та добудови міських очисних споруд міста Ватутіне буде включено в проект плану на 2008 рік об’єктів соціально-культурної інфраструктури за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету.

Таким був результат робочої поїздки голови облдержадміністрації до міста Ватутіне 17 січня.

З проханням допомогти у вирішенні проблем міста Ватутіне, які не під силу міському бюджету, до обласної влади звернувся виконавчий комітет Ватутінської міської ради. Керівництво міста розробило проектно-кошторисну документацію на об’єкти, які потребують субвенції з державного бюджету у 2008 році. »»»

#3, 23.01.2008
Губернатор черкащини взяв участь у засіданні РНБОУ, де розглядалися земельні питання

18 січня на засіданні Ради національної безпеки і оборони України розглядалося питання ефективності державної політики у сфері регулювання земельних відносин.

Перевірено 264 органи місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо правомірності прийняття рішень у земельних питаннях. Встановлено, що більшість їхніх рішень відповідають вимогам земельного законодавства. Проте, є випадки порушень. »»»

#3, 23.01.2008
В Балаклее двойни — не редкость

Небывалый доселе приятный случай произошел в первые дни 2008 года в пригородном селе Балаклея Смелянского района. В канун Рождества сразу две семьи пополнились девочками-двойняшками. В один и тот же день родили Татьяна Бондаренко и Лилия Иващук, которые, к тому же, живут на одной улице. У первой появились на свет »»»

Игорь СЛАВИН#3, 23.01.2008
Сколько же можно проигрывать?!
»»»

Дмитрий ГАЙДАШ#3, 23.01.2008Спорт
За добу — шість смертей
»»»

Віта Кириченко#3, 23.01.2008Пригоди
Покурили - і вічна пам’ять
»»»

Віта Кириченко#3, 23.01.2008Пригоди
Програма передач телеканала «Антена-Плюс»
»»»

#3, 23.01.2008
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№3, 23.01.2008


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 190 хитов: 1916
вчера: 767/27413
время генерации: 0.40589499473572; SQL запросов: 12