Медиагруппа «Антенна»  
Леонид Кучма: «Подонки, б…дь!»
Как гарант обозвал черкасских пенсионеров подонками, посетовал, что Райков не еврей, а Лукьянец пытался заняться международными отношениями и обзывал Ющенко «пророком»…

Давно известно, что все тайное рано или поздно становится явным. Думал ли Владимир Лукьянец, три года назад доверительно беседовавший с президентом, что их разговор станет в конце концов известен тем, кого они пренебрежительно назвали подонками? Лукича судьба вынесла на вершину украинского политикума. Да заслуга эта, впрочем, большей частью не его. Ему посчастливилось и одновременно жутко не повезло быть губернатором региона, где живут честные и свободолюбивые люди. Региона, чье название на протяжении последних лет ассоциируется с антикучмизмом. »»»

#3, 22.01.2003
Костянтин Ястреб не погоджується з Володимиром Сокоренком

Зразу після новорічних свят до редакції зателефонував екс-представник екс-Президента України Л. Кравчука К. Ястреб і попросив надати йому можливість висловити думку з приводу деяких положень книги колишнього першого секретаря Черкаського міськкому Компартії України, а згодом начальника головного планово-економічного управління облдержадміністрації В. Сокоренка “Я відверто дивлюсь вам у вічі”. Оскільки ніхто з редакційних працівників не читав цього шедевру мемуаристики, дипломатично відповіли йому, що вивчимо дане питання. Ознайомившись зі згаданим твором і вислухавши аргументацію К. Ястреба, ми вирішили задовольнити його прохання. Ось що він повідав у розмові з нашим кореспондентом »»»

#3, 22.01.2003
Кто на новенького?

Все более новых и затейливых оборотов набирает борьба за кресло черкасского мэра. Сегодня уже можно с уверенностью сказать, что борьба эта для части людей, вовлеченных в нее, становится и самоцелью, и смыслом их сегодняшнего бытия. Нет, право, лично я не понимаю, что такого привлекательного в этом вожделенном для многих кресле? Я уверен лишь в одном - спокойной жизни сидящему в нем не видать. Будь-то пропрезидентский социал-демократ или ярый оппозиционер. Конечно, в идеале в этом кресле хотелось бы видеть человека, который будет заниматься городским хозяйством и сможет обеспечить достойное существование для любого черкасщанина все равно, коммуниста или националиста. И чтоб в родном городе могли мы свободно, полной грудью дышать... и не спрашивать на то ни у кого разрешения. »»»

Валерий ВОРОТНИК, Владимир МАМАЛЫГА#3, 22.01.2003
Бунт на кораблі?

Кардинальний випад здійснила опозиція проти мера Анатолія Волошина минулого тижня. Опозиціонерам вдалося завербувати секретаря міськради Валерія Пащенка. Минулої п'ятниці, 24 січня, Пащенко ініціював початок імпічменту мера. "Сюрприз" з'явився у кінці засідання - Пащенко оголосив, що розпочинає збирати підписи для проведення позачергової сесії, єдиним питанням якої буде припинення повноважень міського голови. Раніше на засіданні секретар міськради звинуватив мера у приховуванні інформації щодо справжнього стану справ у міськвиконкомі. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#3, 22.01.2003
«А нас и здесь неплохо кормят...»

Свіжоспечений опозиціонер, секретар міськради Валерій Пащенко, швидко це затямив, а тому вже у вівторок, 28 січня, презентував на прес-конференції проект рішення міськради про дострокове припинення повноважень міського голови. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#3, 22.01.2003
Земля-годувальниця — у небезпеці

Минулої п'ятниці (24 січня ц.р.) в Черкасах у приміщенні палацу "Дружба Народів" пройшла всеукраїнська нарада з питань забезпечення сільського господарства мінеральними добривами. Про важливість і значимість цього заходу свідчить участь у ньому аграрного віце-прем'єра Івана Кириленка. »»»

Іван СІЧОВИК#3, 22.01.2003
Чего ждешь, молодёжь?

25 января, в субботу, православные чтили память св. Татианы, римлянки-мученицы, жившей в первой половине 3 века. Традиционно сложилось так, что этот же день по всей Руси отмечается как студенческий праздник - тот самый Татьянин день, в который при царях даже тогдашним ментам было предписано с подвыпившими студентами обращаться вежливо и воли рукам не давать. Было ли сделано подобное внушение ментам, ныне сущим в нашем отделённом от Церкви государстве, про то мне не ведомо, да только вряд ли... По отношению к молодёжи власть новой Украины изначально заняла предельно жёсткую позицию, согласно которой подросток, студент или рабочий паренёк в случае чего должен быть бит. За что? За то, что молод. »»»

Богдан Заболотный#3, 22.01.2003
Колектор вкотре прислав «привіт»

У вівторок увечері, саме коли верстався номер і практично усі чиновники порозбігалися по домівках, містом пройшов слух, що на колекторі відбулась чергова аварія. По радіо нібито порадили громадянам терміново запастися водою. Наші спроби з’ясувати, чи насправді все так погано, особливо гарячого бажання ділитися інформацією у диспетчерських служб не викликали. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#3, 22.01.2003
Підприємці чекатимуть до нових пікетів

Звернення із вимогою терміново скликати координаційну раду із питань розвитку підприємництва направив 27 січня Черкаський обком СПУ за підписом народного депутата Олексія Малиновського до міськвиконкому. Міській владі соціалісти пропонують якнайшвидше розглянути проблеми, що накопичилися у сфері малого бізнесу, зокрема тривалий час ніким не вирішуване питання стихійної торгівлі. Конфлікти усе поглиблюються, і не так давно жертвою невідомих стала голова профспілки "Солідарність" Ольга Ракова. Звернення за підписом Малиновського народилося під час проведення "круглого столу" із частиною підприємців, що представляли різні сторони. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#3, 22.01.2003
Апофигей неправильности

Закрытие, прощание, расставание - событие весьма прискорбное. Особенно досрочное закрытие выставки молодых художников, которая и так как день рождения - только раз в году. Выставка "Виктория" просуществовала всего две нелели в выставочном зале Художественного музея и безвременно закрылась 26 января - до следующего года. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#3, 22.01.2003
«Увага, розшук!»
»»»

#3, 22.01.2003Кримінал
Страшная месть
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#3, 22.01.2003Кримінал
Не пофартило...
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#3, 22.01.2003Кримінал
Завершено слідство по справі вбивства пенсіонерки
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#3, 22.01.2003Кримінал
На уманського збоченця чекає суд
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#3, 22.01.2003Кримінал
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№3, 22.01.2003


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 216 хитов: 2281
вчера: 767/27413
время генерации: 0.4379780292511; SQL запросов: 12