Медиагруппа «Антенна»  

Відкритий лист міському голові Черкас Волошину А.Б.

У місті Черкаси нараховується 1470 осіб, які брали участь у бойових діях і виконували інтернаціональний обов’язок в Афганістані, на Кубі, в Ефіопії, Югославії та інших країнах. Багато з них мають поранення, контузії, захворювання, 20 загинули та 126 стали інвалідами.

У Черкасах 19 травня 1989 року, через три місяці після закінчення Афганської війни, на добровільні внески громадян міста відкрито перший на теренах колишнього Радянського Союзу пам’ятник загиблим в Афганістані, який розташовано на площі Воїнів-інтернаціоналістів. За останні роки цей пам’ятник декілька разів зазнавав актів вандалізму. Виверталось каміння з табличками, на яких пойменовані загиблі, повністю знищений «чорний тюльпан», з коренем вирвана пробита кулею фляга. До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначався 15 лютого, пам’ятник було відновлено, знову таки за рахунок добрих людей.

Більше трьох років тому на зустрічі із сім’ями загиблих Ви, пане голово, самі запропонували взяти під свій патронат реконструкцію пам’ятника та будівництво каплиці. Але жодного разу, жодної бодай найменшої конкретної допомоги від Вас ми не одержали.

Незрозумілим є й ставлення міської влади та особисто Ваше, Анатолій Борисович, до однієї з найболючіших проблем ветеранів — житлової. Деякі «афганці» перебувають у черзі на отримання житла по 15 років. У 2004 році отримали житло лише 7 осіб. З такими темпами житлове питання може бути вирішено аж за 90 років. А від Вас, пане мер, — лише одні обіцянки... Підприємство, засноване Спілкою ветеранів Афганістану, з невідомих причин вилучено з програми будівництва житла, хоча завдяки йому 20-30 «афганців» щорічно отримували житло. Також, до речі, вирішувалось питання працевлаштування учасників бойових дій, створення робочих місць, як вимагає Президент України В. А. Ющенко.

Дайте, будь ласка, відповідь, і в першу чергу собі, шановний Анатолій Борисович: для чого існує міський голова і міська виконавча влада? Для вирішення питань громади?! Тоді як пояснити Ваше ставлення до членів цієї громади — ветеранів війни, житлові умови яких не просто катастрофічні, а справді нелюдські, і вони, животіючи, роками чекають, коли про них згадає добрий пан, вибачте, добрий міський голова?

Наостанку — одне прохання. Припиніть знущатись над громадою міста своєю щоденною брехнею, прийміть мужнє рішення —йдіть на іншу роботу.

Рада Черкаської міської Спілки ветеранів Афганістану

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 10, 16.03.2005
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 616 хитов: 12844
вчера: 617/18851
время генерации: 0.050049066543579; SQL запросов: 11