Медиагруппа «Антенна»  

У Смілі «гикнув» «наркошоп»

Іван ГАЙДАМАКА# 51, 29.12.2004

Ні для кого не секрет, що у славному місті над Тясмином можна придбати наркотичні засоби, не докладаючи великих зусиль. Це знають і працівники правоохоронних органів, які успішно відшукують і перекривають підпільні канали потрапляння отрути у Смілу. Ось і перед Новим роком наркоділки хотіли «порадувати» декого з мешканців міста своїм зіллям. Та не вийшло.

...Звичайна старенька хатинка. Проте на вікнах металеві грати, а вхідні двері броньовані. Через невеличке віконце-амбразуру покупець подавав гроші й одержував омріяний пакетик. Отака нехитра процедура. Одначе проникнути усередину приміщення та спіймати на гарячому наркоділків і тих, хто користується їхніми послугами, було непросто. Та оперативники укотре виявили кмітливість і високий професіоналізм — тихо, без зайвого шуму опинилися у кімнатах «магазину». Його господарі — громадянин та громадянка Г. — були у шоці, тож замести сліди злочину не змогли. Міліція виявила у хитрій хатинці не лише «готову продукцію» і виручені за неї гроші, а й «гросбух» — бухгалтерську книгу, в якій за всіма правилами торгівлі вівся облік. Наступного дня смілянські пінкертони взяли й постачальника наркотичної отрути.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 51, 29.12.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 640 хитов: 27385
вчера: 723/26554
время генерации: 0.0086588859558105; SQL запросов: 11