Медиагруппа «Антенна»  

Смертельні постріли

Іван МУСІЙЧУК# 51, 29.12.2004

Ця трагедія сталася ще минулого року, а її обставини виявилися досить заплутаними. Почалося все у селі Квітки Корсунь-Шевченківського району, а закінчилося у Смілі, у міському районному суді.

...У свої неповні 40 років Василь Касьяненко уже двічі встиг побувати за «колючкою». Першого разу «сів» на 7, другого — на 6 років. Після звільнення подався на свою батьківщину — у Корсунь. Проте постійного місця проживання не мав та й працювати не було особливого бажання. Втім, гроші у нього в кишені водилися. То й купив, про всяк випадок, пістолет.

...У вересні, коли з дерев почало падати перше листя, Василь зі своїми друзяками захотів відпочити. Звичайно ж, не без «підігріву». Десь під обід вони удвох з таким собі Миколою на його автомобілі «Нива» поїхали в автогараж, щоб придбати пальне. Проте знайомого їм заправника там не було, тож довелося зібрати компанію й їхати на природу з напівпорожнім баком. У лісі Василь почав хизуватися своєю зброєю, даючи всім бажаючим постріляти по деревах. Сутеніло, а бензин у машині був майже на нулі. Тож компанія поїхала до гаража сільгосппідприємства. Там саме закінчували роботу водії — Петро і Володимир. «Нива» зупинилася неподалік, і Василь з Миколою зайшли до приміщення. Перший почав зухвало вимагати у хлопців пальне, але ті виставили підпилих чоловіків за двері. Не тямлячи себе з люті, Василь кинувся на Петра з пістолетом. Пролунали два постріли. На жаль, обидва були влучними. Хлопець помер на місці від вогнепальних поранень у ділянку живота та правого стегна і проникаючого поранення черевної порожнини.

Вже перебуваючи у слідчому ізоляторі, Василь Касьяненко ніяк не хотів визнавати себе винним, затявшись на тому, що зброї у нього не було. Дев’ять з половиною років — такий термін ув’язнення призначив душогубцю суд.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 51, 29.12.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 405 хитов: 11161
вчера: 854/23332
время генерации: 0.030267000198364; SQL запросов: 11