Медиагруппа «Антенна»  

Не рубай ялинку!

Микола ОЗІРСЬКИЙ# 51, 29.12.2004

Наближається Новий рік - свято, яке немислиме без ошатно вбраної ялинки. Як розповіли нашому кореспондентові у державному лісогосподарському об’єднанні «Черкасиліс», лісівники Черкащини прагнуть максимально задовольнити попит населення на цей специфічний товар. Згідно з програмою «Ліси України» щорічно на 55-60 гектарах земель держлісфонду закладаються плантації, на яких висаджуються європейські ялини і звичайні сосни. У цьому році покупцям пропонується 37000 ялинок, що значно більше, ніж попереднього року. Придбати деревця можна не лише у роздрібній торгівлі, а й у держлісгоспах та лісництвах.

Охороняти «новорічні» ялинки, зокрема в нічний час, будуть 60 мобільних груп, які складаються з працівників державної лісової охорони, держлісінспекцій, екологічної інспекції та правоохоронних органів. «Ялинкові браконьєри» притягатимуться до відповідальності згідно з чинним законодавством. Сума штрафу за одну незаконно зрубану ялинку сягає кількох сотень гривень. Певне, це ще й мало, бо варвари, як правило, зрізають лише пухнасті верхівки, залишаючи понівечені дерева-інваліди як пам’ятники свого бузувірства. А у пунктах реалізації лісову красуню можна придбати усього за 8-15 гривень — залежно від її висоти.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 51, 29.12.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 693 хитов: 34578
вчера: 617/35201
время генерации: 0.013259887695312; SQL запросов: 11