Медиагруппа «Антенна»  

Кращий учитель року

Цього року за звання найкращого вчителя змагались 10 педагогів навчальних закладів міста. На суд журі були винесені матеріали з досвіду роботи, проведено теоретичний тур та відкритий урок, на якому конкурсанти мали показати свою майстерність та вміння володіти аудиторією.

Цілісність образу, рівень самооцінки та багатогранність — такими були критерії оцінювання учасників конкурсу «Творчий портрет». Дотепність, соціальна зрілість та почуття гумору були головними у конкурсі «Ситуація — реакція». Найбільш цікавим для глядачів та вболівальників став конкурс «5 корисних речей для сучасного вчителя». Оцінювало роботу конкурсантів не лише професійне журі, а й журі альтернативне. Думки стосовно головної переможниці у обох журі співпали — нею стала вчителька історії Наталія Суходольська, яка працює у гімназії №31, де, до речі, і проходив фінал конкурсу. За словами директора гімназії Василя Пивоварова, його не здивував тріумф Наталії. По-перше, вона насправді вчитель не лише за професією, а й за покликом душі, по-друге, перемога педагогів його навчального закладу вже стає доброю традицією — адже минулого року лідером конкурсу також стала вчителька початкових класів 31-ї гімназії пані Шнайдер.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 51, 29.12.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 310 хитов: 7233
вчера: 723/26554
время генерации: 0.082552909851074; SQL запросов: 11