Медиагруппа «Антенна»  
Олійник пообіцяв подарувати владі міста закон "Про місцеве самоврядування"

Народний депутат України, екс-мер Черкас Володимир Олійник, пересварившись із політичною верхівкою БЮТу, повернувся до Черкас і зайнявся проблемами черкаських базарників та й, взагалі, тим, чи дотримується законності і Конституції черкаський міський голова Сергій Одрич.

На думку Володимира Миколайовича, яку він висловив на прес-конференції 16 липня, рішення міської ради про заборону торгівлі поза межами ринків є грубим порушенням закону України "Про регуляторну політику". Тому, вважає екс-мер Черкас, "незаконними є й дії міліції, яку влада штовхає на виконання своїх незаконних рішень". Оскільки ст.160 Кодексу про адміністративні правопорушення ("Торгівля з рук у невстановлених місцях"), котру й інкримінують базарникам, не є такою, за яку можна розганяти торговців, бо заперечень не викликає хіба що друга її частина — "у невстановленому місці", а от щодо "торгівлі з рук", говорить Володимир Олійник, — то це вид торговельної діяльності, а не антизаконна дія. »»»

Ольга МАЛЬОВАНА#29, 25.07.2007
В суд на... яйца

Анализ ситуации, касающейся массового отравления работников ОАО "Птицефабрика Мироновская" в Каневе, близок к завершению. Напомним: в Черкасской области с диагнозом "сальмонеллёз" были госпитализированы 85 человек, которые 27 июня обедали в столовой предприятия "Птицефабрика Мироновская" ОАО "Мироновский хлебопродукт". Течение болезни у пострадавших — средней степени тяжести. Продукты, которые могли вызвать отравление, — омлет и котлета из свинины. »»»

#29, 25.07.2007
ПИАР НА ГРАНИ ЦИНИЗМА

Похоже, что черкасская власть окончательно замкнулась в виртуальном мире собственных пиар-проектов. В пятницу, 13 июля в Черкассах состоялся аукцион по продаже ненужных и изношенных автомобилей из гаража коммунального предприятия "Черкассымедтранс". Сатанинское сочетание дня недели и числа месяца сыграло злую шутку с организаторами действа, которое превратилось в циничный фарс.

Автомобиль за 68 тысяч гривен купил депутат киевского городского совета, владелец нескольких черкасских предприятий и бизнес-партнер Сергея Одарича Михаил Бродский. »»»

Сергей МЕЛЬНИКОВ#29, 25.07.2007
Пістолет виказав убивцю

Восени минулого року правоохоронці вилучили у 21-річного черкасця пістолет "ТТ". Наявність вогнепальної зброї молодик пояснив так: взяв у приятеля, щоб повправлятися у влучності — постріляти по пляшках на пустирі. Фахівці науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС встановили, що "ТТ" у робочому стані і з нього стріляли. 10 жовтня 2006 року відносно власника пістолета порушили кримінальну справу за незаконне поводження зі зброєю (ч.1 ст. 263 КК України).

Та професійний досвід підказував працівникам Управління карного розшуку УМВС — щось тут негаразд »»»

Анжела ІВАНОВА#29, 25.07.2007
По воде, аки посуху?

Лето — пора массовых отпусков и, в первую очередь, активного отдыха возле или непосредственно на водоёмах. Черкасщанам в этом смысле повезло, ведь рядом Днепр с многочисленными островами. К тому же наши сограждане стали заметно богаче. Если лет так десять назад особой роскошью считалось иметь отечественную моторку типа "Прогресс" или "Казанка", то сегодня это уже анахронизм. Стоит лишь посмотреть, какие суда и с какими моторами плавают по Кременчугскому водохранилищу! »»»

Игорь СЛАВИН#29, 25.07.2007
"Металлисты" разгромили трансформаторную подстанцию

Не успели еще жители Смелы прийти в себя от недавних бесчинств стихии, как их постигло новое, на этот раз вполне рукотворное бедствие — в одну из июльских ночей неизвестные вывели из строя трансформаторную подстанцию в микрорайоне Гречковка. Без электричества остались жители нескольких улиц, школа №3, АТС. »»»

#29, 25.07.2007
Ох і розгуляємося!

Цього року день народження Черкас ми відзначатимемо як ніколи довго й весело.

Як повідомляє прес-служба черкаського міськвиконкому, гулятимемо ми на День міста зовсім не день, а цілих три поспіль — 14, 15 і 16 вересня. »»»

#29, 25.07.2007
Освячено місце майбутньої церкви

У день Різдва Святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна у Смілі відбувся молебень і був установлений символічний хрест на місці майбутнього храму на честь святого Української автокефальної православної Церкви. »»»

#29, 25.07.2007
ЧЕРКАЩИНУ ВІДВІДАВ МІНІСТР МНС

Нестор Шуфрич побував у населених пунктах, постраждалих від стихійного лиха, і взяв участь у засіданні комісії, що здійснювала їх обстеження. »»»

#29, 25.07.2007
Заборгованість по зарплаті в області зростає

Як повідомляє Держкомстат України, за 5 місяців (із січня до червня 2007 року) заборгованість із виплати заробітної плати на Черкащині зросла на 1,6 млн. грн. Якщо на початок січня цього року борг із виплати зарплати в області становив 21,3 млн. грн., то на початок червня він збільшився до 22,9 млн. грн. Найбільша заборгованість за ці 5 місяців була допущена у березні — 24 млн. грн., найменша — 21,3 млн. грн. — у січні. »»»

#29, 25.07.2007
Незабаром кондукторів одягнуть у форму

До 1 серпня, зазначає начальник відділу транспорту та зв'язку міськвиконкому Євген Кімлик, всі кондуктори та водії автобусів, що працюють на міських маршрутах, будуть одягнені у форму. Це потрібно, аби пасажири одразу визначали кондуктора в салоні, а також для покращення культури обслуговування, адже зовнішній вигляд кондуктора впливає і на його власну поведінку, і на поведінку пасажирів. »»»

#29, 25.07.2007
Лицарі пожежно-прикладного спорту

Юнацька команда Черкаської Області вперше за всю історію Пожежно-прикладного спорту стала абсолютним переможцем Всеукраїнських змагань з ППС. 13 медалей в усіх можливих видах змагань вибороли господарі майданчику – спортсмени Черкаського інституту пожежної безпеки. На їхньому рахунку 7 золотих, 5 срібних та 1 бронзова нагорода – такий результат запеклої та важкої боротьби, що точилася у спортивному комплексі ЧІПБ з 3 по 6 липня. »»»

Анастасія СКРИПЧЕНКО#29, 25.07.2007
Герби вільного міста Черкаси

Коли Черкаси готувались до 700-річного ювілею, черкащани намагалися визначити вік міста, його назву, статус і герб. Сьогодні мова піде про герби.

Розповсюдження герби набули в середні віки. В епоху феодальних війн лицарі у своїх металевих обладунках були схожими між собою. Щоб відрізнити ворогів від друзів, на щитах прикріплювали особливі іменні знаки — герби.

Перші згадування про герби царської Росії зустрічаються у XVI–XVII ст. В історії відома срібна таріль царя Олексія Михайловича, в середині якої викарбований державний герб. »»»

#29, 25.07.2007
На Черкащині розкрадають зерно

На Черкащині прокуратура виявила факти розкрадання зерна і засобів, призначених для його зберігання. За цими фактами порушені кримінальні справи, заявив Генеральний прокурор України Олександр Медведько газеті "Экономические известия". »»»

#29, 25.07.2007
Продолжение следует

Об этом никто не знает. Вряд ли снятся выборы, поскольку это чисто виртуальный проект. Юлия Владимировна написала сценарий. Достаточно хороший. По-женски эмоциональный. И, как водится, авторские права у нее того… Не перекупили, а увели. Это еще мягко сказано. Вот и приходится напоминать со всех бигбордов, что "справедливость восторжествовала — выборы будут". Но теперь авторство принадлежит объединенному Секретариату президента. Впрочем, мы отвлеклись от главной темы. Если быть справедливыми и честными, то о ней даже не вспомнили в процессе ничего не значащего псевдолитературного разогрева. Тема следующая: каков дальнейший сценарий развития виртуального кризиса? В принципе, ситуация чисто игровая. Есть ограниченный набор политических игроков, нет ограничений на ведение игры, а конечная цель вполне понятна. Какие могу быть варианты? Для начала обрисуем в общих чертах перспективы развития ситуации с учетом опыта трехмесячного кризиса. »»»

Максим АЛЕКСАНДРОВ#29, 25.07.2007
Швидкі колеса наших велогонщиків
»»»

Юрій Зіменков#29, 25.07.2007Спорт
"Підписано" ще одного іноземця
»»»

Юрій Зіменков#29, 25.07.2007Спорт
Два "золота" плюс "срібло"
»»»

Юрій Зіменков#29, 25.07.2007Спорт
"Дніпро" стартуватиме в Києві
»»»

Юрій Зіменков#29, 25.07.2007Спорт
Плата за дурість — два трупи і четверо скалічених
»»»

Вячеслав ХАРЧЕНКО#29, 25.07.2007Пригоди
РТУТЬ НА КЛАДОВИЩІ
»»»

Віктор ЩЕРБИНА#29, 25.07.2007Пригоди
Літня ризикова вольниця
»»»

Вячеслав ХАРЧЕНКО#29, 25.07.2007Пригоди
За два тижні можливі неприємності
»»»

Вячеслав ХАРЧЕНКО#29, 25.07.2007Пригоди
ЯК ПОБОРОТИ РАК
Генетичні аспекти та профілактика раку товстого кишківника

Всесвітня організація охорони здоров'я передбачає у І десятилітті ХХІ століття зростання відсотка хворих, які будуть вилікувані від раку, в тому числі від раку товстого кишківника (РТК). Основна роль у цьому бачиться у покращенні виявлення цієї хвороби (до 20%), підвищенні свідомості хворих (до 10%), покращенні системи охорони здоров'я (до 5%), раціоналізації харчування (7%), зменшенні числа тих, хто курить (5-10%), покращенні екологічного стану довколишнього середовища (3%). »»»

#29, 25.07.2007
Програма передач телеканала «Антена-Плюс»
»»»

#29, 25.07.2007
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№29, 25.07.2007


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 865 хитов: 22466
вчера: 784/18067
время генерации: 0.39523983001709; SQL запросов: 12