Медиагруппа «Антенна»  

Жертва оковитої

Юрій ДУЧЕНКО# 46, 24.11.2004

Минулого тижня до працівника карного розшуку Чигиринського РВ УМВС звернулись мешканці села Скаржинка з проханням оглянути подвір’я однієї з сусідок — Ольги Г. 1946 р.н., якої вже більше місяця ніхто не бачив ні в селі, ні на своєму подвір’ї.

Коли правоохоронець і голова сільради зайшли у двір і глянули у вікно будинку, їм відкрилася страшна картина. На ліжку лежав уже муміфікований труп господині, а стіна та підлога кімнати були вкриті великими плямами засохлої крові. Виявилося, що відтоді зник і співмешканець потерпілої, Ва-силь О. 1953 р.н. Обидва вони, як і більшість сельчан, не гребували випивкою, не сідали за стіл без горілки, частенько втішалися чарчиною, та ще й не одною.

Співробітники відділу кримінального розшуку знайшли батька Василя, який повідомив, що між ним і сином давно вже виникли неприязні стосунки і той міг ховатися тільки у свого знайомого в місті Олександрівка на Кіровоградщині.

За допомогою колег з Кірово-градського УМВС Василь був за-триманий. Перші слова, які він з полегшенням сказав міліціонерам: «Я вас уже чекав, бо не можу більше так жити».

На допиті Василь розповів, що ж спричинило до вбивства. 12 жовтня 2004 року його співмешканка Ольга отримала пенсію, це відзначили черговою гулянкою, на якій був присутнім також Ольжин знайомий. Через якийсь час господиня послала його за добавкою, а Василь ліг спати. Коли прокинувся, то не побачив обіцяної го-рілки. Не тямлячи себе з люті, Василь збив Ольгу на підлогу і доти бив ногами, поки не втомився, а потім пішов у село шукати випивку.

Ранкове похмілля для Василя було трагічним — Ольга лежала мертва. Він переніс тіло на ліжко, закрив ізсередини будинок, ховаючись від усіх, пішки дійшов до Олександрівки і став чекати своєї долі.

Отже, що буде далі, вирішить суд. Поки ж порушено кримінальну справу за ознаками ч.2 ст.121 КК України і ведеться розслідування.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 46, 24.11.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 469 хитов: 16366
вчера: 586/18215
время генерации: 0.011221885681152; SQL запросов: 11