Медиагруппа «Антенна»  

Жила-була сім’я...

Іван МУСІЙЧУК# 46, 24.11.2004

Як відомо, у казках добро завжди перемагає зло, а герої, навіть коли спотикаються, врешті решт виправляють свої помилки. На жаль, казкові фінали в реальному житті трапляються дуже рідко.

... Мешкала колись у Смілі дружна сім’я —Олексій і Людмила. Було у них двоє діточок — старшенька Таня і молодший Юрко. Мали квартиру з усіма зручностями у багатоповерховому будинку, працювали і виховували своїх соколят. Та родинне щастя і майбутнє дітей занапастила горілка. Подружжя все частіше «закладало за комір», не соромлячись сусідів і своїх дітей. Поступово ті теж привчилися до оковитої.

Тут би й зупинитися подружжю, жахнутися і відійти від прірви. Та дарма. Батько залишився без роботи і був змушений шукати заробітку то в Москві, то в Києві. Але всі зароблені мозолями гроші пропивав з друзями і заохочував до цього власних дітей. Без батьків-ського догляду та піклування, залишені напризволяще, діти теж ступили на криву доріжку — Тетяна покинула вечірню школу, а Юрко й поготів пропускав заняття. Згодом він почав на вулиці красти речі у перехожих, бо батько кожного дня вимагав у нього грошей на горілку.

Все йшло до логічного фіналу. Брат із сестрою постали перед законом. Суд засудив Тетяну та Юрка за статтею 75 КК України, але звільнив їх від покарання з трирічним іспитовим терміном.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 46, 24.11.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 284 хитов: 6182
вчера: 793/19458
время генерации: 0.11519980430603; SQL запросов: 11