Медиагруппа «Антенна»  

Що гумористові роки...

Юрій Зіменков# 45, 17.11.2004

Своє перше 50-річчя відомий в області гуморист-пересмішник, член Національної Спілки письменників України смілянин Володимир Ткаченко ознаменував виданням нової книжки «Не жалій батька у наймах». Щоби пошанувати літературного побратима з ювілеєм, у Смілі висадився великий «десант» черкаських майстрів красного слова на чолі з головою обласного відділення Спілки Григорієм Білоусом, а міський Будинок культури зібрав повен зал прихильників творчості гумориста.

Пан Володимир — особистість непересічна. Він відомий ще й як вправний журналіст і сценарист. Але, мабуть, найбільш повно Володимир Тарасович у притаманному йому іронічному стилі розповів про себе у заголовному розділі нової збірки: «Народився на околиці Кам’янки в сім’ї робітника машинобудівної промисловості і сапальниці колгосп-них буряків. У сім років був відданий батьками на примусове навчання до початкової Дерев’яної школи. Потім здобув освіту у восьмирічній і нарешті визрів у Цегляній середній школі. У вільний від навчання час трудився пастухом, вантажником зерна, причіплювачем борін, сівалок та сіножаток, а по закінченні цієї навчально-виробничої діяльності — токарем. Далі служив у ратних військах протиповітряної оборони, захищаючи колишню нашу золотоголову столицю від нахабних американських ракет. Не знаючи, куди спрямувати надлишки розуму, мав необережність закінчити Запорізький машинобудівний інститут. Ледачкував інженером на кількох заводах машинобудівної та приладобудівної галузі, де крадькома від начальства пописував гуморески. Дописався до книжечки «Стусани», якою відкуплявся від заповзятих інспекторів ДАІ. Нині «Батьком у наймах» мрію відкупитися від злиднів, старості і всякої напасті». Що ж, як читач, не позбавлений почуття гумору, можу констатувати, що панові Володимирові це значною мірою вдалося, і книжка накладом у тисячу примірників, якісно видрукована на видавничо-поліграфічному підприємстві «Тясмин», неодмін-но знайде свого читача-прихильника.

А насамкінець скажу, що крім колег-літераторів з Черкас і Сміли гумориста вітали представники місцевої влади, земляки з Кам’янки, самодіяльні артисти, спонсори видання та чимало симпатиків його творчості.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 45, 17.11.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 582 хитов: 12426
вчера: 675/20583
время генерации: 0.083706140518188; SQL запросов: 11