Медиагруппа «Антенна»  

Одяг зі Сміли їде до Франції

Іван ГАЙДАМАКА# 40, 13.10.2004

Виявляється, і в нас можуть виготовляти продукцію, конкурентоспроможну на європейському ринку. Насамперед це вироби смілянської швейної фабрики «Сніжана». Наприкінці минулого місяця на Міжрегіональній виставці-ярмарку (до речі, в ній брали участь і росіяни) велику цікавість до експозиції виявили французи. Костюми зі Сміли припали зарубіжним гостям вельми до смаку, а про те, що вони в галузі моди справжні доки, годі й говорити. Продукція «Сніжани» нині користується попитом у багатьох регіонах України. І найцікаві-ше — 35 костюмів смілянського пошиву було замовлено для наших параолімпійців. У такому вбранні виходив на парад відкриття Ігор в Афінах і їх переможець смілянин Сашко Дріга.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 13.10.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 66 хитов: 664
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0086631774902344; SQL запросов: 11