Медиагруппа «Антенна»  

В чергу!

Черкащині виділили 12 млн.грн.на виплату заборгованості з зарплати працівникам підприємств-банкрутів

На селекторній нараді, яку 7 жовтня у прямому теле- та радіоефірі ОДТРК провів голова Черкаської ОДА Вадим Льошенко, він навів динаміку підвищення середньої зарплати в області. За словами губернатора, у 1999 р. вона становила 146 грн., у 2001 р. – 220, у 2003 р. – 360, а за 7 місяців 2004 р. – 431 грн.

– Це позитивна динаміка, але я ніяк не можу погодитися з низькими темпами зростання заробітної плати працівникам у Шполянському, Чорнобаївському, Катеринопільському, Жашківському, Драбівському та Городищенському районах, – зазначив Вадим Льошенко.

Переконливо виглядає і рівень зростання пенсій, наведений головою ОДА: у 1999 р. середній розмір пенсій в області становив 61 грн., у 2002 р. – 118, у 2003 р. – 130, у 2004 р. (7 міс.) – 200 грн., а сьогодні 284 грн.69 коп. Хоч, як зізнався Вадим Льошенко, в облдержадміністрацію надходять скарги громадян щодо зрівнялівки пенсій.

— Я запевняю всіх, особливо цинічно налаштованих опонентів, що обсяги промислового виробництва, фонд заробітної плати, який нині сягає під два мільярди гривень, і заробітна плата сьогодні гарантують стійке зростання рівня пенсій, – сказав керівник області. Підтримав його слова й начальник Головного управління ПФУ в Черкаській області Володимир Багрійчук, який поінформував, що пенсіонери Черкащини своєчасно отримали пенсію у вересні, отримують її у жовтні та отримуватимуть її надалі, оскільки коштів для виплат вистачає, до того ж надходження до фонду на п’ять днів випереджають потребу у виплатах.

Не обминув увагою голова ОДА й проблему, яку ще до кінця не вирішено: вона стосується виплати заборгованості із заробітної плати. За словами високопосадовця, зрушення у цій справі відчутні, адже у 1999 році сума заборгованості становила 210 млн. грн., а на 1 вересня ц. р. залишилося 17 млн. грн. боргу. Особливо турбує стан справ з погашення заборгованості у Канівському, Корсунь-Шевченківському, Тальнівському районах та містах Черкаси, Канів і Сміла. Голова ОДА порекомендував міському голові Черкас Анатолію Волошину, щоб спеціалісти міськвиконкому більш серйозно займалися питанням роботи з підприємствами щодо погашення заборгованості із заробітної плати. «Адже ми маємо велику проблему – із 17 млн. грн. заборгованості майже 14 млн. грн. боргу мають підприємства м. Черкаси», — підкреслив В. Льошенко. Крім цього, за словами голови ОДА, 20 млн. грн. боргу налічується за підприємствами, що збанкрутували.

В. Льошенко повідомив, що рішенням Кабінету Міністрів на погашення заборгованості по підприємствах-банкрутах, які припинили свою діяльність, держава виділила області 12, 2 млн. грн. Зараз готуються списки, і ці люди через Ощадний банк отримають по них заборговані їм гроші.

Під час прямого ефіру були названі і деякі проблеми, порушені у журналістських сюжетах ОДТРК. Наприклад, жителі кількох населених пунктів Чигиринського району скаржилися на відсутність медичного обслуговування у місцевих ФАПах. Це питання потрапило на контроль голови ОДА, і кошти на його вирішення будуть передбачені у бюджеті наступного року у Програмі розвитку малих сільських територій.

Приємної новини діждалися й освітяни та учні шкіл м. Черкаси, комп’ютерне забезпечення яких до цього часу було найгіршим (після

м. Умань). Як повідомив міський голова Анатолій Волошин, на придбання комп’ютерного обладнання уже перераховано 556 тис. грн. бюджетних коштів і впродовж 20 днів техніка надійде до міських нав-чальних закладів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 40, 13.10.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 297 хитов: 5566
вчера: 662/19347
время генерации: 0.060781955718994; SQL запросов: 11