Медиагруппа «Антенна»  

Навчальний рік почали на «відмінно»

Юрій Зіменков# 38, 29.09.2004

Потужно, інакше й не скажеш, почали навчальний рік студенти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. І не лише в аудиторіях, а й на спортивних аренах. За словами керівника спортклубу «Освіта» Володимира Хіміча, студенти-спортсмени завойовують не лише все нові й нові плацдарми науки, але й численні нагороди на змаганнях різних рангів — від національних до міжнародних.

На багатоденній велогонці в Одесі серед юніорів студент I курсу факультету фізичної культури Ельдар Джабраїлов (тренер Віталій Степаненко) у п’яти перегонах посів призове третє місце.

На Всеукраїнській спартакіаді серед юнаків успішно виступив студент II курсу Олексій Фідрус (на фото), який посів три перші місця у змаганнях з веслування на байдарках (дистанції 200, 500 та 1000 м). Інший наш представник — Юрій Шевченко також виборов три «золота» у заїздах на каное.

У Франції на чемпіонаті світу серед студентів з академічного веслування першокурсник Олександр Гречка (тренер Михайло Гуленко) закінчив гонку з сьомим результатом.

Карате-до є однією з провідних спортивних дисциплін в ЧНУ. Ім’я викладача, тренера, арбітра міжнародної категорії Анатолія Науменка відоме далеко за межами України. А виступи його вихованців заслуговують на увагу. Скажімо, у вересні першокурсник Сашко Бондаренко (на фото) у м. Єслоу (Швеція) на турнірі Кубка світу посів почесне третє місце.

Кількатисячний колектив ЧНУ вважає спорт одною з головних складових навчального процесу. Нещодавно більш як 600 юнаків і дівчат вийшли на старти університетських змагань. Переможцями стали студенти фізико-математичного та інших факультетів учбового закладу.

Висока організованість масових спортивних заходів — це безперечна заслуга завідувача кафедри фізичного виховання доцента Валерія Фролова.

Тепер чекаємо на нові нагороди. А вони, безперечно, будуть! І вже найближчим часом.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 29.09.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 429 хитов: 12729
вчера: 780/26432
время генерации: 0.065999984741211; SQL запросов: 11