Медиагруппа «Антенна»  

Виставка Івана Бондаря

У музеї культурної спадщини, що в столиці України, відкрилася виставка робіт за-служеного художника України професора Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Івана Івановича Бондаря. Напередодні його 60-річчя шістдесят яскравих робіт прикрасили історичний будинок. Та це тільки мала частка творчого доробка майстра, що налічує 1500 картин.

Народився Іван Бондар у селі Яснозір’я, але багато років живе в селі Мошни Черкаського району. У 1968 році закінчив Одеське художнє училище ім. Грєкова, отримавши фах художника, кераміста та скульптора малих форм, а у 1975 році — Київський художній інститут (факультет живопису, майстерня народного художника України професора Шаталіна). Своїм учителем вважає майстра живопису Ф. Захарова, лауреата національної премії ім. Т. Шевченка.

Картини Івана Бондаря — це опоетизований, одухотворений український світ, відтворений зі щирим почуттям. Історичні полотна художника переносять нас у часи героїчного козацтва, відтворюють славетні постаті України — Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка. Портрети митця зберігають сутність героя та ставлення автора до минулого. Колористика пейзажів та натюрмортів передає враження людини, закоханої в красу рідної природи.

Багато творів художника зберігаються в Художньому фонді України, Міністерстві культури та мистецтв, державних музеях України та приватних колекціях Німеччини, Великобританії, Японії, США, Нігерії, Австралії, Канади та інших країн.

За своє життя Іван Бондар опанував багато професій, від маляра до ювеліра, та головна справа ювіляра — мистецтво, яке й надалі прокладатиме художнику шлях від села Мошни у широкі світи.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 29.09.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 151 хитов: 15162
вчера: 212/12313
время генерации: 0.031669139862061; SQL запросов: 11