Медиагруппа «Антенна»  

Пенсія третього рівня

На засіданні прес-клубу журналісти не без подиву дізналися, що пенсіонерами вони зможуть дозволяти собі навколосвітні круїзи.

Черкащина може стати одним з перших регіонів України, де впроваджується недержавне пенсійне забезпечення. Про це черкаські журналісти дізналися 17 вересня на засіданні Черкаського прес-клубу реформ, темою якого стало недержавне пенсійне забезпечення, впровадження якого є одним зі ступенів пенсійної реформи, що сьогодні триває в Україні. Про особливості цього третього рівня нової пенсійної системи журналістам розповіли представники Міністерства праці та соціальної політики України, Національної асоціації недержавних пенсійних фондів України і Головного управління праці та соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації.

За словами начальника Управління пенсійного реформування Міністерства праці та соціальної політики України Вадима Закревського, перший етап пенсійної реформи, що полягав у впровадженні загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, наближається до завершення. Наприкінці цього року усі перерахунки пенсій з метою наближення їх до прожиткового мінімуму будуть закінчені. Сьогодні, за словами Вадима Закревського, почалося активне впровадження недержавного пенсійного забезпечення — як третього рівня нової пенсійної системи. Наразі в Укра-їні зареєстровано понад 20 недержавних пенсійних фондів — неприбуткових організацій, що приймають добровільні пенсійні заощадження, управляють цими коштами і (по досягненні вкладниками пенсійного віку) здійснюватимуть вкладникам фонду пенсійні виплати.

Як повідомив президент Національної асоціації недержавних пенсійних фондів України Дмитро Пиріг, внески до недержавних пенсійних фондів можуть робити як громадяни, так і підприємства — на користь своїх працівників. Згідно поправок, внесених Верховною Радою до податкового законодавства, внески громадян до недержавних пенсійних фондів відносяться до їх податкового кредиту, внески ж роботодавців останні можуть зараховувати до валових витрат виробництва. За словами Дмитра Пирога, це суттєвий внесок держави у розвиток системи недержавного пен-сійного забезпечення, що стимулює роботодавців турбуватись про гідні пенсії для своїх працівників. Роботодавці можуть створювати корпоративні пенсійні фонди — для розширення можливостей заохочення і управління своїми працівниками, які отримують пряму за-цікавленість в ефективній роботі свого підприємства, оскільки від цього залежить прибутковість їхніх персональних пенсійних рахунків. Дмитро Пиріг спрогнозував, що Черкащина має стати одним з перших регіонів із впровадження недержавного пенсійного забезпечення. Він повідомив про зацікавленість ряду черкаських підпри-ємств у створенні корпоративних недержавних пенсійних фондів уже сьогодні.

Начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації Сергій Дмитрієв зазначив, що у системі недержавного пенсійного забезпечення він вбачає можливість для тих, хто сьогодні працює, забезпечити собі пристойну пенсію. Сергій Дмитрієв переконаний, що саме система недержавного пенсійного забезпечення дасть майбутнім пенсіонерам можливість бути фінансово незалежними і дозволяти собі вирушати у навколосвітні круїзи та насолоджуватись життям на пенсії.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 29.09.2004
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 129 хитов: 14159
вчера: 212/12313
время генерации: 0.014992952346802; SQL запросов: 11